Jacek Braciak powiedział co sądzi o programach TVN, mocne słowa

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jacek Braciak w książce „Zawód aktor” powiedział, co sądzi o produkcjach TVN między innymi takich jak „Brzydula”, oberwały też inne seriale. Niespodziewanie zaatakował stację, która przez lata zapewniała mu godziwy zarobek. Takich rewelacji chyba nikt się nie oczekiwał.

Zobacz także: Rosja grozi Polsce: „Ameryka jest daleko, a Rosja obok”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dzisiaj Jacek Braciak jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów filmowych w kraju. Jednak wielką sławę przyniosły mu najpierw role w serialach. Wiele z nich było produkowanych przez stację telewizyjną TVN. Przez lata występował między innymi w serialu „Brzydula”, „Kasia i Tomek”, „Magda M.”, czy „Prosto w serce”.

Od jakiegoś czasu jednak próżno go szukać w ich produkcjach. Niedawno media rozpisywały się o fakcie, że aktor nie bierze udziału w kontynuacji serii przygód Uli Cieplak. Jak się okazuje Braciak od lat ma niskie mniemanie o produkcjach TVN, dał tego wyraz w książce „Zawód Aktor”. Co najbardziej mu przeszkadza?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jacek Braciak w książce „Zawód aktor” wypowiedział się o produkcjach TVN, dostała „Brzydula” i inne seriale

„Zdarza mi się dostawać propozycje seriali z TVN, ale one są wszystkie takie same, pomijając już obsadę, takie glamour, okrągłe. Mam wrażenie, że scenariusze, dialogi są pisane jak w epoce Adama Bahdaja, a autor ma trzydzieści lat. Facet w moim wieku na przykład mówi: „Gdybym wiedział, tobym się z nią nie chajtał”. Na litość boską, kto tak mówi? Albo tak: „Masz jakieś alko?”. Ręce opadają. Same kalki, figury, sztance. Tam nie ma ludzi, nie ma życia. Wiecznie te damy w swetrach z za długimi rękawami patrzą na Warszawę nocą… Widzę role, sposób opowiadania, reżyserię nie do odróżnienia. Tam pracują różni reżyserzy, ale jeśli ogląda się te seriale jeden po drugim, wyglądają, jakby robiła je jedna osoba”

– wyznał Braciak.

Wypowiedział się też bardzo krytycznie o jednym z seriali, w którym grał razem z Anną Muchą. Mowa tu o telenoweli „Prosto w serce”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Brzydula” była niezła, ale już „Prosto w serce” koszmarne. Ale ja z tego żyłem przez półtora roku. Miałem szczęście, że zagrałem w „Ja to mam szczęście”, które było dobrym serialem, miałem tam dużo dni zdjęciowych, a co za tym idzie – dużo pieniędzy. Nie traktowałem i nie traktuję tego zawodu jako misji, posłannictwa, to jest moje źródło utrzymania”

– zaznaczył aktor.

Czytaj też: Skandal po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka, żona jest zdruzgotana

Ciekawe jak na takie słowa zareagują producenci seriali w TVN? Myślicie, że Jacek Braciak będzie mógł w przyszłości oczekiwać od nich kolejnych ofert pracy?

Źródło: Pomponik

Polecamy również:

Tomasz Karolak przyznał, że był finansowany przez PKN Orlen. Zawrotne sumy

Klaudia Jachira ośmieszona w Sejmie. Terlecki szybko ją podsumował

Lech Wałęsa zamieścił ogłoszenie o pracę. Stawka jaką sobie życzy zwala z nóg

Mateusz Morawiecki został zaatakowany w Gdańsku. Dantejskie sceny

Przerażająca wizja Jackowskiego. Wojsko i stan wyjątkowy…

Borys Budka ma poważne problemy, to może być jego koniec

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →