Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany

Maciej Musiał na portalu Instagram ujawnił kim jest jego ojciec. Fani zebrani na jego koncie społecznościowym byli w niemałym szoku. Okazało się bowiem, się że ojciec Macieja to znany aktor, Andrzej Musiał! Odtwórca jednej z głównych ról w serialu Rodzinka.pl odsłonił kolejne karty swojego życia prywatnego. Co wy na to?

Maciej Musiał to aktor młodego pokolenia, jednakże jego kariera ostatnimi czasy nabrała rozpędu. Największa popularność przyniosła mu rola w serialu Rodzinka.pl. Serial z wielkim powodzeniem od kilku lat emitowany jest na antenie telewizji TVP. Młody aktor jednak na tym nie poprzestał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki ostro przesadził! Oto co zrobił Jędrzejczyk na wizji!

Po chwili od momentu gdy kariera aktora zaczęła nabierać rozpędu, mogliśmy zobaczyć go jako prowadzącego. Zaangażowano go w słynnym programie typu talent show „The Voice of Poland”.

Dalsze sukcesy zawodowe Musiała wiążą się już typowo z aktorstwem oraz reżyserstwem, jednakże mało kto wie, że talent Macieja Musiała to również sprawka genów.

Maciej Musiał ujawnił kim jest jego ojciec

Wszystko wyjaśniło się gdy Maciej Musiał ujawnił na Inst km jest jego ojciec. Zdjęcie obiegło internet, a ludzie byli wprost zszokowani że ten Andrzej Musiał to jego tata.

MAciej Musiał ujawnił kim jest jego ojciec, okazuje się że to Andrzej Musiał. Odtwórca jednej z rol w Rodzinka.pl dodal foto na instagram
Maciej Musiał ujawnił kim jest jego ojciec, okazuje się że to Andrzej Musiał. Odtwórca jednej z rol w Rodzinka.pl dodał foto na Instagram

Pod zdjęciem ogrom pozytywnych komentarzy. Fani Macieja Musiała doskonale zdawali sobie sprawę kim jest Andrzej Musiał.

CZYTAJ TAKŻE: Co zrobili z serialem „Ranczo”?! Polacy w szoku

W świecie show biznesu wskazuje się, że Maciej Musiał to wielka przyszłość polskiego aktorstwa. Ostatnie sukcesy młodego aktora zapewne napawają zazdrością jego dużo starszych wiekiem i stażem kolegów.

POLECAMY:

Liszowska nie powstrzymała łez, tego się nie spodziewała
Doda się sprzedała?! Fani jej tego nie wybaczą
Kurdej Szatan już tak nie wygląda. Co ona ze sobą zrobiła?!
Doda zdradziła jak wygląda jej dieta. Ludzie w szoku! „Czy ona chce się zabić”?
Kuba Wojewódzki gejem? Znany raper ujawnił to publicznie!
Polaków wryło! Gessler zaatakowała Andrzeja Dudę na wizji!

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →