To co zrobiła Gessler w „Kuchenne Rewolucje” przejdzie do historii. Wszyscy płakali

Drugi odcinek 20 sezonu programu TVN „Kuchenne rewolucje” rozpoczął się od małego skandalu, Magda Gessler doprowadziła właścicielkę restauracji „Ludwinka” do płaczu. Jurorka w „MasterChef” była bezlitosna w swojej ocenie. Zobacz jej wyczyny na portalu Instagram.

To już 20 sezon kultowego programu stacji telewizyjnej TVN pod tytułem „Kuchenne rewolucje”, w kolejnym odcinku Magda Gessler zaskoczyła wszystkich swoją reakcją na jedno z dań zaserwowanych jej w restauracji, którą celebrytka ma ratować. Właścicielka lokalu długo potem nie mogła się pozbierać.

CZYTAJ TEŻ: Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!

Od 9 lat Magda Gessler podróżuje po kraju próbując pomagać podupadającym i najczęściej źle zarządzanym restauracjom. Już w drugim odcinku sezonu Gwiazda TVN udała się do Ludwinia, gdzie miała zająć się lokalem 43 letniej Marzeny, to co się tam wydarzyło przeszło najśmielsze wyobrażenia wszystkich.

Magda Gessler bezlitosna w programie „Kuchenne rewolucje”

Magda Gessler (MasterChef) szokuje w odcinku programu Kuchenne rewolucje (TVN), właścicielka restauracji Ludwinka zalała się łzami, zobacz na Instagram.
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

Restauracja „Ludwinka” serwuje głównie największy przysmak regionu, czyli gęsinę. Prowadząca „Kuchenne rewolucje”, a także jurorka w „MasterChef”, jak ma to w zwyczaju, zamówiła wiele pozycji z menu, żeby sprawdzić jakość i poziom potraw. Popisowym daniem restauracji jest udo z gęsi, które nie wygląda tak jak wszyscy jesteśmy do tego przyzwyczajeni, przypomina bowiem… klocek.

„Ludzie różnie reagują na udo w momencie, kiedy dostają je do stołu. Wyobrażają sobie udo jako udo, a tutaj jednak stoi klocek”. Dodała od siebie kelnerka. Zaznaczyła także, że to danie bardzo często kojarzy się gościom dość dwuznacznie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Ranczo” powróci, ale już bez największej gwiazdy. Powód poraża

„Jezus Maria, co to jest?”. Wykrzyknęła zażenowana Gessler. Taka reakcja spowodowała wybuch płaczu u właścicielki, Magda Gessler nie poprzestała jednak na tym i dołożyła jeszcze kolejny bolesny komentarz.

View this post on Instagram

Zszokowani?

A post shared by Kuchenne Rewolucje TVN (@kuchennerewolucjetvn) on

„Ma szokować i szokuje. To są właśnie wymysły młodych kucharzy, którzy dążą do oryginalności. Kończą się potwornym fiaskiem”

źródło: Instagram

Tagi: Magda Gessler, Kuchenne rewolucje, MasterChef, TVN, Instagram

POLECAMY:

Steczkowska cała mokra i skąpo ubrana. Widać wszystko. Fani podziwiają (Film)
Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”
Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech
Szok! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok
Ilona Ostrowska przeszła przez piekło. Nikt tego nie wiedział

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →