Steczkowska cała mokra i skąpo ubrana. Widać wszystko. Fani podziwiają (Film)

Udostępnij:

Justyna Steczkowska skończyła niedawno 47 lat, ale jej figura cały czas oszałamia, gwiazda postanowiła zaprezentować się w kusym bikini. Film jaki opublikowała na swoim koncie na portalu Instagram ukazuje ją wychodzącą z morza niczym dziewczyna Bonda. Dlatego 16 września w Poznaniu odbędzie się pierwszy koncert MM, który ma upamiętnić 25 lecie występów scenicznych wokalistki. Warto przypomnieć również, że Steczkowska zadebiutowała w 1994 roku w programie „Szansa na sukces”, który emitowany był w TVP2.

Justyna Steczkowska obchodzi w tym roku 25 lecie występów scenicznych. Piosenkarka zadebiutowała w 1994 roku w pierwszej edycji kultowego programu muzycznego Wojciecha Mana „Szansa na sukces”, który emitowany jest na antenie TVP2. Warto dodać także, że Pani Justyna zwyciężyła całą edycję momentalnie stając się wielką gwiazdą krajowej sceny muzycznej.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki ujawnił sekret! „Tak Mucha zdobyła pracę”

Dziś 47 letnia wokalistka dalej prezentuje się oszałamiająco. Mianowicie niedawno Justyna Steczkowska zaprezentowała się na swoim profilu na Instagramie w kusym bikini, publikując film, w którym pełna seksapilu wynurza się w zwolnionym tempie z morza, niczym, jak skomentował jeden z fanów, dziewczyna Bonda.

Justyna Steczkowska w kusym bikini, nadal rozpala zmysły!

Justyna Steczkowska w bikini na Instagram promuje koncert MM, który odbedzie się w Poznaniu. Debiutowała 25 lat temu w programie Szansa na sukces w TVP2.
Fot.: Justyna Steczkowska, screen/ YouTube

Przy okazji postanowiła zareklamować także swój koncert MM, który odbędzie się 16 września w Poznaniu. Ma ona także być początkiem trasy wieńczącej 25 lecie jej występów scenicznych.

„Ostatnie wakacje w tym roku. Zaczynam świętować 25-lecie pracy! Będzie trwało od teraz do końca następnego roku i będzie pełne muzyki i ciekawych koncertów. Zapraszam! Pierwszy koncert „MM” już 16 września w Poznaniu”

Fani nie mogli zignorować zamieszczonego przez piosenkarkę kuszącego video, posypały się więc komentarze pełne podziwu dla jej wyglądu.

„Mam wyzwanie dla wszystkich fitnessek w Polsce – wyglądać jak Ty w Twoim wieku. Coś niesamowitego. Piękna”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

„Piękna….jak Pani to robi że zachowuje taką świetną, idealną figurę jednocześnie tak ciężko pracując, będąc matką, żoną..?”

„Cały czas mogę patrzeć i podziwiać, piękna kobieta, pozdrawiam”

źródło: Instagram

Tagi: Justyna Steczkowska bikini, Instagram, TVP, Szansa na sukces

POLECAMY:

Szok! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok
Ilona Ostrowska przeszła przez piekło. Nikt tego nie wiedział
Seweryn z „Rolnik szuka Żony” jest przerażony. Sprawa jest poważna.
Gessler nie zawsze tak zarabiała. Oto cała prawda
Doda pilnuje prywatności. Tych zdjęć u niej nie znajdziemy

, , , , ,