Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje. Za nami kolejny odcinek uwielbianego przez widzów stacji TVN programu „Kuchenne Rewolucje”. Magda Gessler jako królowa polskich restauracji o raz kolejny zmierzyła się z trudnościami aby pomóc wyjść na prostą mocno pogubionym restauratorom, tym razem był to Kalisz. Pokazała to na swoim profilu na portalu Facebook.

W ostatnim odcinku „Kuchennych Rewolucji” na warsztat został wzięty lokal w Kaliszu. To co tam się działo trudno opisać słowami. Brud, syf i szeroko rozumiana niekompetencja oraz brak jakiejkolwiek wyobraźni.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Adam Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! (Zdjęcie)

Restauracja była tak mocno zapuszczona, że karmienie ludzi pożywieniem wychodzącym z kuchni groziło poważnymi powikłaniami zdrowotnymi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje: otworzyła puszkę Pandory.

Wchodząc na inspekcję czystości do kuchni już od samego początku Magda Gessler nie kryła swojego zażenowania, później było coraz gorzej. Takiego brudu jaki widniał w tej restauracji nie widzieliśmy chyba w żadnym z wcześniejszych odcinków programu „Kuchenne Rewolucje”.

Klejące, czarne ściany, obdrapane meble, wszechobecny stary tłuszcz, popękane kafle…. Najgorsze jednak przyszło gdy prowadząca program zaczęła przyglądać się wyłożonym kaflami parapetowi.

Postanowiła zerwać białe listwy położone na ścianie i… szok. Pod spodem mnóstwo brudu, tłuszczu i martwe robaki!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ TAKŻE: Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Tego już było za wiele. Dlatego w ruch poleciał stół do pierogów, królowa polskich restauracji straciła nad sobą panowanie. Żona właściciela uciekała przed kamerami płacząc. Sami chyba nie byli świadomi tego co zrobili z kuchnią we własnym lokalu.

Zdjęcie na Faceboku – OBRZYDLIWE!

Magda Gessler (Kuchenne Rewolucje, TVN) jest w mieście Kalisz. Królowa polskich restauracji ratuje kolejny lokal, pokazała to na portalu Facebook.
Fot.: Magda Gessler, zrzut ekranu/ Facebook

Magda Gessler na swoje facebookowe konto wrzuciła zdjęcie, na którym widać z bardzo bliska padłe muchy odkryte w restauracji z miasta Kalisz. Po co to zrobiła skoro w odcinku programu „Kuchenne Rewolucje” na TVN już wszystko zostało powiedziane i pokazane? Mało tego, zainicjowała w komentarzach rozmowę pytając czy ma wśród swoich fanów pracowników sanepidu co nie zostało z kole zbyt dobrze przyjęte przez część komentujących.

Czy chciała w ten sposób upuścić trochę złości czy dodatkowo jeszcze poniżyć właścicieli lokalu?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie
Szok! Nieznana przeszłości księży z reportażu Sekielskiego. Nikt o tym nie wspomniał
Prawica w szoku.Wojciech Cejrowski zdradził na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach
Magda Gessler dodała zdjęcie i wywołała burzę. Takiej reakcji się nie spodziewała!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →