Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie! Ujawniła całą prawdę

Udostępnij:

Mandaryna, czyli wtedy Marta Wiśniewska oraz Michał Wiśniewski przez lata wyglądali na zgodne i udane małżeństwo, teraz kiedy piosenkarz bierze kolejny rozwód (Dominika Tajner otrzymała od niego pozew) Pani Marta zdecydowała się na szczerą rozmowę o związku z liderem zespołu Ich Troje. Zobacz co u niej na portalu Facebook.

Marta Wiśniewska, szerzej znana jako Mandaryna rozpoczynała swoją karierę od bycia tancerką oraz choreografką dla zespołu Ich Troje, wtedy to ona i Michał Wiśniewski się poznali. Przez długi okres czasu uchodzili za naprawdę udane małżeństwo, wystąpili nawet wspólnie w programie „Jestem, jaki jestem” w 2003 roku.

CZYTAJ TEŻ: Cezary Żak jest krewnym legendy telewizji! Będziecie w szoku

W związku z tym, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą właśnie rozwód, do głosu dochodzą także inne żony artysty.

Mandaryna twierdzi, że Wiśniewski (Ich Troje) ją hamował, teraz gwiazdor i Dominika Tajner biorą rozwód. Zobacz na portalu Facebook.
Fot.: Marta „Mandaryna” Wiśniewska, screen/ Facebook

Jednak czy artystka osiągnęłaby, aż tyle gdyby nie związek z Wiśniewskim? A może zrobiłaby większą karierę i mocniej rozwinęła skrzydła? Okazuje się, że Mandaryna jest dobrze wykształcona i bycie tancerką to nie wszystko co potrafi.

Wiśniewski i Mandaryna: Ich związek nie wytrzymał próby czasu

Mimo, że rozpoczęła karierę jako choreografka i tancerka, a z biegiem lat stała się także wokalistką, aktorką i prezenterką, to nie wszystkie jej umiejętności. Skończyła także policealne studium Szkoły Projektowania i Reklamy na wydziale aktorskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Mandaryna i Michał Wiśniewski

Jednak dzięki namowom jej męża zdecydowała się na karierę w show-biznesie. W 2004 roku zadebiutowała jako piosenkarka singlem „Here I Go Again”. Dwa pierwsze albumy, czyli Mandaryna.com i Mandarynkowy sen osiągnęły duży sukces, Następny album, pod tytułem AOK nie spotkał się już z takim entuzjazmem fanów i w 2013 roku artystka postanowiła zawiesić karierę wokalną. Od 2007 roku prowadzi swoją szkołę tańca, który jest jej największą pasją.

Ostatnio po festiwalu w Sopocie wielu fanów chętnie widziałoby Mandarynę z powrotem na scenie, śpiewającą swoje największe hity. Podobno Mandaryna zastanawia się do powrotu do śpiewania. A wy jak uważacie, powinna znowu zająć się koncertowaniem?

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

HIT! Krystyna Janda przewidziała katastrofę! To trzeba zobaczyć (wideo)
Skandal w Gdańsku! Dulkiewicz obraziła Brytyjską delegację! (wideo)
Tak mieszka Boczek z „Kiepskich”. Będziecie w szoku!
Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra
Mucha odsłoniła intymne części ciała! Wszystko jest na filmie

Tagi: Mandaryna, Michał Wiśniewski, Ich Troje, Facebook

, , , ,