Awantura w The Voice of Poland. Jurorzy rzucili się sobie do gardeł. Wszystko przez…

Udostępnij:

Kolejna edycja hitowego show stacji TVP „The Voice of Poland” już niedługo, poznaliśmy już nowych jurorów, są to Margaret, Michał Szpak, Baron i Thomson oraz Kamil Bednarek. Jak wynika z doniesień mediów Margaret i Szpak nie potrafią się dogadać i już dochodzi do kłótni. Głośno jest też o zmianie prowadzącej, po zwolnieniu Kurdej Szatan nadal nie wiadomo kto zajmie jej miejsce. Więcej informacji można znaleźć na portalu Instagram na oficjalnych profilach jurorów i programu.

Już tej jesieni na antenę stacji TVP powróci uwielbiany niemal przez wszystkich program „The Voice of Poland”, według doniesień mediów Margaret i Michał Szpak nie potrafią ze sobą współpracować i już na starcie produkcji rzucili się sobie do gardeł. Jubileuszowa 10 seria zapowiada się nad wyraz ciekawie.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Zmianie uległo praktycznie całe jury, z 9 edycji pozostał tylko Michał Szpak, a po krótkiej nieobecności powrócili Baron i Tomson z zespołu Afromental. Nowymi twarzami są Margaret oraz Kamil Bednarek. To jednak nie koniec zmian, Telewizja Polska postanowiła także zmienić prowadzącą i pozbyła się Barbary Kurdej Szatan. Producenci nie podali jeszcze kto ma ją zastąpić.

The Voice of Poland”: Margaret nie dogaduje się z Michałem Szpakiem

Fot.: Margaret, Baron, Tomson, Kamil Bednarek, Michał Szpak, screen/ Instagram

Michał Szpak jako jedyny pozostał w jurorskim fotelu od poprzedniej edycji programu, powoduje to, że w mocno odmłodzonym składzie jury czuje się dużo pewniej. Gdy obok niego siedzieli między innymi Markowska, Chyży, czy Cugowski gwiazdor był cichy i spokojny. Szpak uważa, że jest bardziej doświadczony od debiutantów i daje im to odczuć, co nie podoba się Margaret. Dodatkowo podobno ciągle wchodzi jej w słowo i przerywa jej wypowiedzi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Amerykanie pokazali Niemcom film z obozu… Ich reakcja była miażdżąca (media)

„Odmłodzono skład jury i Michał poczuł się dużo pewniej. Ciągle wchodzi jej w słowo, komentuje. Margaret bardzo to drażni”. Komentuje informator Faktu.

Jubileuszowa 10 edycja programu zapowiada się na bardzo ciekawą, dlatego konflikt między jurorami może tylko sprawić, że „The Voice of Poland” będzie jeszcze ciekawsze. My już nie możemy doczekać się jesieni, żeby zasiąść przed telewizorami.

źródło: Fakt.pl

POLECAMY:

Dygant rozpala zmysły. Jej zdjęcia robią furorę
Gessler wydała oświadczenie! Padła ofiarą wielkiego oszustwa
Przybylska nie została pochowana sama! Nikt o tym nie wiedział
Mariusz Max Kolonko komentuję decyzję Kukiza! Padły mocne słowa
Ziemkiewicz masakruje Zandberga z Partii Razem. Padły mocne słowa

, , , ,