Morawiecki nie wytrzymał. Powiedział co sądzi o LGBT i atakach na Polskę. To usłyszał cały świat

Szef Rady Ministrów – Mateusz Morawiecki odniósł się do zarzutów przedstawionych w liście sygnowanym podpisami aż 50 ambasadorów. Przedstawiciele państw domagają się przede wszystkim zwiększenia ochrony polskiego państwa względem osób należących do mniejszości seksualnych.

W tej sytuacji zareagować postanowił sam Mateusz Morawiecki, który w ramach odpowiedzi odniósł się do propagandy uderzającej w dobre imię Polski.

Frasyniuk znowu zaatakował Kaczyńskiego. Tym razem mocno przesadził

Mateusz Morawiecki odniósł się do zarzutów dyplomatów

Drogim ambasadorom mogę powiedzieć tylko tyle, ze tolerancja należy do polskiego DNA. Można prześledzić ostatnią i przedostatnią historię, żeby móc się o tym przekonać. Nikt nas nie musi tolerancji uczyć. Zgadzam się z listem ambasadorów w tym zakresie, kiedy mówią, że szacunek należy się każdej osobie, a zupełnie nie zgadzam się z listem ambasadorów w tym miejscu, gdzie mówią, że w Polsce są osoby, którym taki szacunek w jakikolwiek sposób jest odbieranyodpowiedział szef polskiego rządu.

Czytaj także: Szybko schudniesz i będziesz SYTY! Skuteczny i DZIWNY sposób. To działa!

Mam osobistą prośbę do wszystkich tych 50 ambasadorów, abyście zobaczyli prowokacje pewnego pana, który jeździ z tabliczką, której nikt nigdy nie wyprodukował, której nikt nigdy nie miał zamiaru wyprodukować, z tabliczką „strefy wolne od LGBT”. Przykręcał ją przy miejscowościach, robił zdjęcia, czyli zafałszowywał rzeczywistość, powiedzieć fake news o czymś takim, to zdecydowanie nic nie powiedziećprzypomniał Morawiecki.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →