Nagranie z Dudą na Tik Toku hitem w sieci! Film bije rekordy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nagranie z Dudą na Tik Toku stało się hitem w sieci, prezydent Andrzej Duda za pośrednictwem portalu społecznościowego zaprasza na esportowy turniej. Takiej inicjatywy ze strony prezydenta raczej nikt się nie spodziewał.

Andrzej Duda niespodziewanie pojawił się na prężnie rozwijającym się portalu społecznościowym „TikTok”, gdzie zwrócił się z bardzo ważną propozycją do najmłodszych Polaków, którzy ze względu na pandemię koronawirusa pozostają w domach. W tej sytuacji prezydent postanowił zaprosić ich na turniej esportowy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nagranie z Dudą na Tik Toku podbija sieć

Cały świat aktualnie walczy ze skutkami pandemii koronawirusa. Na świecie najgorsza sytuacja jest odnotowana w Stanach Zjednoczonych,  we Włoszech,  Hiszpanii, Chinach oraz również w Niemczech i we Francji. W Polsce na ten moment potwierdzono już ponad 2000 zachorowań na koronawirusa. Niestety wciąż chorych przybywa i nie wiadomo,  kiedy sytuacja ulegnie poprawie. Dlatego władze wdrażają rozwiązania,  które mogłyby spowolnić rozwój epidemii.

W Polsce już teraz panują liczne ograniczenia swobód i wolności,  które mają przeciwdziałać rozwojowi epidemii. Niestety problem w ostatnich dniach stanowiła przede wszystkim postawa młodych ludzi, którzy nie uczęszczają przez ten czas do szkół i często gromadzili się na wspólnym spędzaniu czasu pod chmurką. W tej sytuacji z inicjatywą dedykowaną właśnie dla nich postanowiło wyjść Ministerstwo Cyfryzacji,  które wraz z prezydentem zorganizowało turniej esportowy dla dzieci i młodzieży.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zmagania nazywają się „Granatanna Cup”. Głównie dojdzie w nich do rozgrywek w League of Legends, Counter-Strike’a: Global Offensive, FIFĘ oraz Brawl Stars. W każdej z tych gier odbędą się serie otwartych kwalifikacji. Finały zmagań zaplanowano na „majówkę”, a najlepsze formacje powalczą o nagrody pieniężne. W CS:GO dojdzie zarówno do rywalizacji drużynowej, jak i indywidualnej. Dokładny harmonogram zmagań można znaleźć na rządowej stronie. Zapowiada się ciekawa inicjatywa.

Źródło: Interia

Nagranie z Dudą na Tik Toku stało się hitem w sieci, prezydent Andrzej Duda za pośrednictwem portalu społecznościowego zaprasza na esportowy turniej
Nagranie z Dudą na Tik Toku stało się hitem w sieci, prezydent Andrzej Duda za pośrednictwem portalu społecznościowego zaprasza na esportowy turniej

Polecamy także:

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Wokalista Rammstein na intensywnej terapii – też ma koronawirusa

El Dursi również wywołała skandal! Ma gdzieś kwarantannę

To może Cię również zainteresować:

Wstrząsający apel Paryża: „Potrzebujemy pomocy!”

Nie żyje światowej sławy aktor. Zmarł na COVID-19

Siwiec w tragicznym położeniu – jej córka zachorowała

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →