Wyciekło nagranie z „zatrzymania” Burego! Co za kompromitacja

Na Twitterze pojawiło się nagranie z zatrzymania senatora PO, Jacka Burego, to prawdziwa kompromitacja, cała prawda na jednym krótkim nagraniu.

Czytaj też: Kolejne zachorowania i zgony. Najnowsze dane ministerstwa

Wczoraj na Placu Zamkowym w Warszawie odbyła się manifestacja przedsiębiorców, którzy w ten sposób chcieli wyrazić swój sprzeciw względem ostatnich decyzji rządu Prawa i Sprawiedliwości w przededniu kryzysu gospodarczego wywołanego przez COVID-19.

W tłumie prócz manifestantów pojawili się także politycy wśród, których była między innymi poseł Klaudia Jachira oraz senator Jacek Bury.

Nagranie z zatrzymania Jacka Burego

Wczoraj na Placu Zamkowym w Warszawie odbył się strajki przedsiębiorców, którzy w ten sposób chcieli wyrazić rządzącym brak ich aprobaty względem ostatnich decyzji podjętych w kwestii ratowania gospodarki w przededniu kryzysu gospodarczego.

Wśród tłumu znaleźli się także politycy opozycji. Wśród nich był między innymi senator Jacek Bury, który w briefingu po manifestacji podkreślał, że mimo okazania legitymacji senatorskiej został siłą wrzucony do radiowozu, z którego nie chciano go wypuścić.

Zostałem siłą wrzucony do suki policyjnej, bo inaczej tego nie można inaczej nazwać. Nie szanuje się w tym kraju immunitetu, nie szanuje się obywateli. Każdy obywatel ma prawo do tego, aby demonstrować.

Tylko stany wyjątkowe, które są opisane w konstytucji, dają naszemu państwu możliwość odbierania prawa do demonstracji i wolnego przemieszczania się. Takiego stanu nie mamy, więc policja nie ma prawa pokojowo demonstrujących ludzi w ten sposób traktować – mówił polityk.

Zobacz również: Kora obecna w nowym filmie Sekielskich. Porażające

Niestety przebieg zdarzeń nie pokrywa się z tym, co widać na opublikowanym nagraniu. Okazuje się, że senator KO miał możliwość wyjścia z radiowozu, lecz z tego nie zamierzał skorzystać.

Na Twitterze pojawiło się nagranie z zatrzymania senatora PO, Jacka Burego, to prawdziwa kompromitacja, cała prawda na jednym krótkim nagraniu
Na Twitterze pojawiło się nagranie z zatrzymania senatora PO, Jacka Burego, to prawdziwa kompromitacja, cała prawda na jednym krótkim nagraniu

Źródło: Twitter

Polecamy także:

Chiny się przyznały! Oto co działo się w grudniu w Wuhan

Gronkiewicz-Waltz wsypała kolegów! Nagle jej się wyrwało

Grodzki „pijany czy niespełna rozumu”? Jego słowa o Trzaskowskim to hit!

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →