Nowy program PiS wstrząśnie Polakami! Ujawniamy szczegóły

Udostępnij:

Zgodnie z zapowiedzią szefa Kancelarii Premiera, jeszcze przed wyborami przedstawiony ma zostać nowy program Prawa i Sprawiedliwości. Michał Dworczyk uchyla rąbka tajemnicy i potwierdza, że praca i analizy dotyczące nowego programu partii już trwają. Jego szczegóły mamy poznać na przełomie stycznia i lutego. – informuje portal niezalezna.pl

Po odbywającej się w grudniu Konwencji Prawa i Sprawiedliwości, premier Mateusz Morawiecki zapowiedział wprowadzenie innowacyjnego programu PiS, który już na przełomie stycznia i lutego zostanie w całości i ze szczegółami ogłoszony.

W radiowej „Jedynce” szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk został zapytany, czy zapadają już decyzje dotyczące programu PiS.

To jest oczywiste, że przed zbliżającymi się wyborami będziemy chcieli przedstawić nowy program Prawa i Sprawiedliwości. Mówił o tym zarówno nasz lider Jarosław Kaczyński na ostatniej konwencji partii, jak i premier Morawiecki zapowiadał, że na przełomie stycznia i lutego te propozycje programowe będziemy komunikować. Oczywiście, że trwają w tej chwili różnego rodzaju prace i analizy i będziemy je prezentować – myślę, że będzie to robił pan premier i przedstawiciele kierownictwa naszej formacji politycznej


– mówił szef Kancelarii Premiera.

Jednocześnie Michał Dworczyk wskazał, że przygotowanie nowego programu „bierze się z ewaluacji dotychczasowych działań”. Zapewnił, że większość najważniejszych deklaracji Prawa i Sprawiedliwości z 2015 roku została zrealizowana – czy program 500 plus, czy obniżenie wieku emerytalnego, bezpłatne leki dla seniorów, a także „szereg innych, ważnych rozwiązań”.

Teraz jest czas na podsumowania i przygotowywanie oraz prezentacje nowego programu.


– mówił Dworczyk.

źródło: niezalezna.pl