Przełom w sprawie zaginięcia Woźniak Staraka! Nowy ślad

Nowy ślad w sprawie Piotra Woźniak Starak, milioner zaginął na jeziorze Kisajno na Mazurach w nocy z soboty na niedziele. Poszukiwania trwają dalej. Jogo żona, Agnieszka Woźniak Starak, prezenterka TVN, oraz najbliższa rodzina odcięła się od mediów i nie komentuje sytuacji. Źródła donoszą jednak, że znajdują się w bardzo złej formie psychicznej.

Jest to już kolejna doba od momentu, w którym zaginął milioner i producent firmowy Piotr Woźniak Starak, teraz Fakt nieoficjalnie podaje, że odkryto nowy ślad, mający wyjaśnić, co się stało z mężczyzną. Czy będzie on przełomowy dla szeroko zakrojonych poszukiwań?

CZYTAJ TEŻ: Wstrząsające! Ochroniarz Staraka chciał się zabić – nowe fakty

Milioner, filantrop i producent filmowy Piotr Woźniak Starak zaginął w nocy z soboty na niedzielę. Płynął swoją motorówką po jeziorze Kisajno, w towarzystwie tajemniczej 27 letniej Łodzianki, kiedy przy ostrym skręcie oboje wypadli za burtę. Młoda kobieta dopłynęła o własnych siłach do brzegu, nigdzie jednak nie mogła znaleźć Woźniak Staraka. Nad ranem w niedzielę rozpoczęły się poszukiwania, które trwają do teraz.

Ujawniamy nowy ślad w sprawie zaginięcia Piotra Woźniak Starak

Nowy ślad w sprawie zaginięcia Piotra Woźniak Starak, milioner zaginął na jeziorze Kisajno. Agnieszka Woźniak Starak (TVN) nadal nie komentuje sytuacji.
Fot.: Piotr Woźniak Starak, screen/ YouTube

Jak podaje Fakt policja jest w posiadaniu nowego śladu, który ma pomóc w wyjaśnieniu sytuacji. Zbadano dokładnie śrubę silnika w łodzi milionera i odkryto na niej jego włosy. najprawdopodobniej Piotr Woźniak Starak uderzyło nią głową wpadając do wody.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Z ostatniej chwili! Wiemy kim była kobieta, z którą płynął Woźniak Starak!

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

Jak podają media milioner odprawił swoich ochroniarzy, którzy towarzyszą mu cały czas, gdyż chciał spędzić czas tylko z tajemniczą, młodą kobietą. Tych rewelacji nie komentuje żona Agnieszka Woźniak Starak, która jest znaną prezenterką TVN oraz rodzina zaginionego. Cały czas czekamy też na oficjalne oświadczenie policji w tej sprawie.

źródło: Fakt.pl

POLECAMY:

Magda Gessler śpiewa w TVN. Tego jeszcze nie widziałeś
Kurdej Szatan upokorzona publicznie! Nie miała litości
Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie! Ujawniła całą prawdę
Szok! Nie zgadniecie co łączy Ranczo i Miodowe lata
Szokujące ustalenia ws gwałtu. Jarosław Bieniuk ma problem

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →