Szokujące ustalenia ws gwałtu. Jarosław Bieniuk ma problem

Jarosław Bieniuk i gwałt? – coraz więcej faktów i okoliczności przemawia za tym, że były piłkarz został perfidnie wrobiony w aferę. Mężczyzna przez lata tworzył bardzo udany związek z żoną, którą była aktorka Anna Przybylska. Niestety ich szczęśliwe życie zakończyła choroba artystki i jej nagłe odejście. Przybylska zostawiła na tym świecie męża oraz dwoje dzieci. Wielu fanów aktorki widzi kopię matki w jej córce, którą jest Oliwia Bieniuk. Nastolatka bardzo sprawnie radzi sobie w życiu. Dowodem na to może być choćby jej profil na portalu instagram, gdzie obserwuję ją niecałe 100 tysięcy osób.

Jarosław Bieniuk i gwałt? Co w tej sytuacji zrobi Oliwia Bieniuk?

Jarosław Bieniuk dwa miesiące temu został oskarżony o gwałt na modelce Sylwii Sz. Para miała w pierwszej kolejności bawić się razem w jednym z sopockich klubów, a po pewnym czasie udać się do jednego z miejscowych hoteli. Według złożonych zeznań obu stron do dziś wynikały te same fakty i okoliczności z wyjątkiem sposobu za sprawą, którego między dwojgiem doszło do stosunku. Modelka uparcie twierdzi, iż została zgwałcona przez męża Anny Przybylskiej. Według treści jej zeznań mężczyzna miał ją odurzyć przy pomocy narkotyków, a następnie doprowadził do zbliżenia. Sytuacja jest naprawdę głęboka bulwersująca. Znajomi piłkarza i Anny Przybylskiej boją się, że cała sytuacja może się negatywnie odbić na nastoletniej córce piłkarza (Oliwia Bieniuk).

Jarosław Bieniuk i gwałt? Mąż zmarłej aktorki (Anna Przybylska) i ojciec influencer na portalu instagram (Oliwka Bieniuk) jest niewinny?
Jarosław Bieniuk i gwałt? Mąż zmarłej aktorki (Anna Przybylska) i ojciec influencer na portalu instagram (Oliwka Bieniuk) jest niewinny?

Jarosław Bieniuk i gwałt? Śledczy dotarli do nowych faktów. Mąż Anny Przybylskiej i ojciec Oliwii Bieniuk jest niewinny?

CZYTAJ TEŻ: Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania

Jarosław Bieniuk i gwałt którego nie było? Zdaniem śledczych może być niewinny. Według ustaleń prowadzących postępowanie wynika również, iż na ciele poszkodowanej nie odnaleziono wystarczającego materiału genetycznego męża zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. Śledczy zwrócili również uwagę na obrażenia domniemanej ofiary gwałtu, które nie wypełniają znamion obrażeń kwalifikowanych pod gwałt. Sprawa jest bardzo skomplikowana. Śledczy dodatkowo poinformowali, iż z ich ustaleń wynika, że kobieta na drugi dzień udała się do swojego przyjaciela, z którym także odbyła stosunek. Ta poszlaka daje wiele do myślenia prowadzącym dochodzenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler zagra w popularnym serialu? Fani nie dowierzają

Oliwia Bieniuk i instagram. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zyskuje na sławie

Oliwia Bieniuk jest jedną z dwójki dzieci pary piłkarza i aktorki. Nastolatka jest bardzo aktywna na portalu instagram, gdzie aktywnie stara się działać. Młodą Bieniuk na portalu obserwuje niecałe 100 tysięcy osób. Jest to przede wszystkim bardzo dobry wynik, zważywszy na fakt, iż młoda dziewczyna umiarkowanie stara się promować swoją osobę.

POLECAMY:

Lech Wałęsa upokorzony publicznie! B. prezydent zmiażdżony
Królowa Elżbieta dostała w twarz! Reakcje bezcenne
Lewandowska żali się na Insta. Wszystko przez córkę
Dziewczyna Krychowiaka pokazała się nago!
Wiemy ile zarabia Barbara Kurdej Szatan. Astronomiczne kwoty!

Jarosław Bieniuk i gwałt którego nie było?

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →