Schetyna przegiął! Szef PO o Polakach: „Są tępymi …

Grzegorz Schetyna dzisiejszą wypowiedzią skreślił się na zawsze! W tak chamski sposób o Polakach nie wypowiadają się nawet najbardziej wrogie naszemu narodowi środowiska żydowskie. 

Jeśli Grzegorz Schetyna wyjdzie teraz na ulicę bez dobrej ochrony, będzie to świadczyło o jego niebywałej odwadze. Lider tzw. totalnej opozycji podsumował Polaków w krótkiej, acz niezwykle chamskiej i aroganckiej wypowiedzi.

Sfrustrowany szef PO

Najwyraźniej katastrofalne wyniki w sondażach i coraz mniej znacząca rola na polskiej scenie politycznej, wyprowadzają Schetynę z równowagi.

Nie ulega wątpliwości, że również coraz mniejszy zapał Brukseli w atakowaniu Polski spędza szefowi Platformy sen z powiek. Jednak taka wypowiedź nie miała prawa mieć miejsca. Przynajmniej, jeśli Grzegorz Schetyna naprawdę liczy, że w najbliższych wyborach Polacy dadzą jego ugrupowaniu kolejny mandat zaufania.

Schetyna obraża miliony Polaków

Polityk, który cieszy się najniższym zaufaniem społecznym, powiedział, że Polacy to „tępi i zadowoleni z siebie ksenofobi”. Miał oczywiście na myśli wyborców Prawa i Sprawiedliwości, gdyż swoich uważa za „oświeconych Europejczyków”.

Schetyna podczas przemówienia na Radzie Krajowej PO, chciał jak najdobitniej przekazać wszystkim, jak bardzo gardzi „zacofanym” narodem polskim i ludźmi, którzy mają czelność – w zgodzie z własnym sumieniem – głosować na PiS. – PiS przykleja nam wszystkim gęby tępego i zadowolonego z siebie ksenofoba, zaściankowego antysemity (…). PiS zachowuje się jak zakompleksiony prowincjusz – mówił Schetyna.

Słusznie przegrywamy?

Dodatkowo stwierdził, że tak rząd, jak i jego wyborcy (dziś ponad 50 proc.), zgrywają „rycerza spraw dawno słusznie przegranych„. Czyżby za sprawę SŁUSZNIE przegraną Schetyna uważał reparacje wojenne? Bardzo możliwe, bo PO z ogromnym zaangażowaniem walczy po stronie Niemiec o ty, by rząd w Warszawie zaniechał wszelkich działań mających na celu wyegzekwowanie od zachodnich sąsiadów należnych odszkodowań.

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *