Polska: Odnaleziono ludzkie szczątki. To prawdopodobnie zaginiona…

Śląskie: Wszystko wskazuje na to, że zaginiona 80-letnia mieszkanka sosnowca nie żyje, policja donosi, że odnaleziono ludzkie szczątki, ciało z dużą dozą prawdopodobieństwa należy do zaginionej.

Już od miesiąca trwały poszukiwania zaginionej 80-letniej mieszkanki Sosnowca. Kobieta cierpiała na zaniki pamięci. Uczestniczący w poszukiwaniach strażacy, policjanci, a także żołnierze obrony terytorialnej w czwartek odnaleźli ludzkie szczątki. Niestety są one w tak zaawansowanym stadium rozkładu, że tożsamość będą mogły dopiero potwierdzić badania DNA.

Czytaj też: USA oskarżają Rosję o testowanie broni kosmicznej. „Gwiezdne wojny przestają być fikcją

Śląskie: odnaleziono ludzkie szczątki, ciało może należeć do zaginionej 80-latki

„Zwłoki są w stanie rozkładu, stąd ich identyfikacja była niemożliwa. Na podstawie odzieży i znalezionych przy zwłokach przedmiotów możemy przypuszczać, że jest to poszukiwana kobieta. Jednak ostatecznie potwierdzenie dadzą badania DNA” – stwierdziła podkom. Sonia Kepper rzecznik prasowa Policji z Sosnowca.

Zobacz również: Najnowszy raport ministerstwa zdrowia. Rekordowa ilość zakażeń

Na zwłoki natknęli się żołnierze obrony terytorialnej uczestniczący w szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej. Ciało znaleziono na nieużytkach w okolicach ulicy Wojska Polskiego. Dotąd nie ustalono przyczyn śmierci kobiety.

Pani Leokadia zaginęła 21 czerwca, to wtedy wyszła z mieszkania i już do niego nie wróciła. Od dłuższego czasu cierpiała na zaniki pamięci i już kilka razy wcześniej zdarzało jej się zgubić po wyjściu z domu. Tym razem kobieta wykorzystała nieuwagę pilnującego jej syna.

Po zgłoszeniu zaginięcia policja wraz z innymi służbami zorganizowała zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionej. Wykorzystano psy tropiące, a także specjalistyczny helikopter. Poszukiwania w wyznaczonych do tego rejonach miasta nie przyniosły rezultatów.

Odnaleziono ciało: Mieszkanka Sosnowca najprawdopodobniej nie żyje

Na zwłoki natrafiono w zupełnie innym miejscu niż przewidywano. Dlatego jej poszukiwania trwały tak długo. Nieużytki zostały przeszukane po wnikliwej obserwacji nagrań z miejskiego monitoringu. Jeden z funkcjonariuszy dostrzegł zarys postaci, którą mogła być Pani Leokadia.

Śląskie: Policja donosi, że odnaleziono ludzkie szczątki, ciało może należeć do zaginionej 80-latki, najprawdopodobniej mieszkanka Sosnowca nie żyje.
Śląskie: Policja donosi, że odnaleziono ludzkie szczątki, ciało może należeć do zaginionej 80-latki, niestety zaginiona mieszkanka Sosnowca nie żyje.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Brytyjski tabloid oskarża księcia Karola. Czy doniesienia o nieślubnym dziecku są prawdziwe?

Oto dlaczego nigdy nie złapano Mengele. Szokujące fakty o „Aniele Śmierci”

Wieniawa tym zdjęciem powaliła na kolana męską część fanów. Panowie, lepiej usiądźcie

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →