Paździoch „Świat według Kiepskich” w okropnym stanie!

Świat według Kiepskich Paździoch. Ryszard Kotys w serialu „Świat według Kiepskich” emitowanym w telewizji Polsat, jest odtwórcą roli drugoplanowej. Wcielił się w postać Mariana Paździocha, sąsiada rodziny Kiepskich – tytułowych bohaterów produkcji. Świat według Kiepskich Ryszard Kotys Paździoch, koniec choroba Polsat. Aktor w okropnym stanie. Czy to koniec Świata według Kiepskich?

Mimo tego, że w serialu Kotys gra „drugie skrzypce”, zyskał sobie sympatię wiernego groma telewidzów, którzy śledzą nieprzerwanie z dużym zainteresowaniem perypetię sąsiadów z kamienicy we Wrocławiu. Bez postaci Mariana Paździocha ten serial nie byłby już taki sam, dlatego teraz panuje ogólne przerażenie gdy na jaw wychodzą tragiczne wieści o stanie zdrowia aktora.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Roksana Węgiel szokuje zdjęciem! Nie darowali jej wpadki

Wszyscy pamiętają też barwną postać „babki Kiepskiej”, w którą wcieliła się Krystyna Feldman. Po jej śmierci, fani serialu „Świat według Kiepskich” byli wstrząśnięci, dlatego teraz obawiają się, że wkrótce będą opłakiwać kolejną ukochaną przez siebie postać.

Świat według Kiepskich Ryszard Kotys Paździoch: Straszna choroba

Świat według Kiepskich Ryszard Kotys, Polsat, Choroba Koniec Świata według Kiepskich
Świat według Kiepskich Ryszard Kotys, Polsat, Choroba Koniec Świata według Kiepskich

Jest źle i przyznaje to sam Ryszard Kotys. Aktor zbliża się do wieku 90 lat i cierpi z powodu wielu dolegliwości. W jednym z wywiadów postanowił wyznać jaki jest jego stan zdrowia. Nie wygląda to dobrze.

Bardzo cierpi i wyznaje, że zmaga się z czymś z czym nie ma najmniejszych szans. Opowiedział, że często gubi orientację, zapomina wielu rzeczy.

Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi” – wyznaje ze smutkiem Ryszard Kotys zapewniając, że wcześniej nie miał takich problemów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Świat według Kiepskich Paździoch. Następnie opowiedział jak idąc do kogoś, wchodząc na klatkę schodową kieruje się do piwnicy, a nie do właściwych drzwi.

Wtedy jestem potwornie przerażony ” – opowiada Kotys.

Wszystko przez wiek. Demencja aktora daje mu się we znaki i postępuje w zastraszającym tempie. Widzowie serialu „Świat według Kiepskich” z zapałem śledzą każdą kolejną wzmiankę o zdrowiu aktora. Miejmy nadzieję, że straszna choroba z jaką zmaga się Ryszard Kotys nieco odpuści, a aktorowi życzy witalności i dużo zdrowia.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Maciej Stuhr przesadził! Obraził miliony Polaków
Gessler ogłosiła przełomową decyzję! Bezlitośnie z niej zakpili
Tarczyński nie jedzie do Brukseli! Powód jest jeden
Tragiczne wieści. To koniec serialu „Świat według Kiepskich”?

Świat według Kiepskich Paździoch

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →