Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha

Świat według Kiepskich Paździoch mieszkanie. Sitcom, który uwielbiło sobie wielu widzów telewizji Polsat. Prócz regularnego odwiedzania przezabawnych sąsiadów z wrocławskiej kamienicy poprzez telewizory, coraz więcej osób szuka serialu w sieci. Świadczy to o ogromnej popularności jaką zyskał Świat według Kiepskich. Marian Paździoch, Ryszard Kotys choroba.

Dzieję się tak prawdopodobnie dlatego, że sitcom przesiąknięty jest śmiesznymi, przerysowanymi sytuacjami ocierającymi się tematycznie o nasze „polskie piekiełko”. Niegdyś ktoś określił, że serial to taka „Polska w krzywym zwierciadle”. Właśnie to określenie pasuje najbardziej do serialu „Świat według Kiepskich”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Godlewska znowu to zrobiła! Lepiej usiądźcie. Internet bezlitosny (wideo)

Obecnie nie ma już chyba w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby takich postaci jak Ferdynand, Mariolka, Halinka, Walduś, Boczek czy właśnie w tytule wspomniany Marian Paździoch. Każda z tych ról choć z pozoru wydawać się może na banalnie prostą, w rzeczywistości wymaga od aktorów ogromnego zaangażowania.

Każdy z odtwórców ról mówi dokładnie to samo, dlatego nie ma żadnych wątpliwości co do tego ze jest to dla nich prawdziwe wyzwanie. W podobnym tonie wypowiedział się niegdyś Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch, który potwierdził, że w rolę wkłada bardzo dużo wysiłku.

Ze względu na zaangażowanie widzów w życie Kiepskich, postanowiono oprowadzić wirtualnie fanów sitcomu po planie i pokazać im całą produkcję od kuchni.

CZYTAJ TEŻ: Gessler wściekła! Ujawniono największą tajemnicę programu

Świat według Kiepskich Paździoch mieszkanie

Świat według Kiepskich Paździoch mieszkanie, Marian Paździoch, Ryszard Kotys Choroba
Fot.: Ryszard Kotys Choroba, screen/ YouTube

W roli przewodnika grająca rolę Mariolki, Barbara Mularczyk. Dzięki temu przed widzami w końcu odsłonięto wszystkie zakamarki starej wrocławskiej kamienicy i wszystkich szczegółów w tym właśnie to, jak wygląda w rzeczywistości mieszkanie Mariana Paździocha (Ryszard Kotys).

Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału oraz oczywiście do śledzenia serialu „Świat według Kiepskich” online na stronie ipla.tv

Świat według Kiepskich Paździoch mieszkanie, YouTube

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

„Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!
Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem
Wojewódzki przyłapany z nową kobietą! Nie uwierzysz kto to
Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?
Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem – Wojewódzki zatkany (wideo)

, , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →