W Szwecji płoną samochody. Policjanci się boją, rząd umywa ręce!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Czyżby to była nowa rozrywka dla “znudzonych i szykanowanych przez Europejczyków” uchodźców? Może to sposób na zwrócenie uwagi na swoje problemy i zaznaczenie obecności? W lipcu nie było dnia że nie płonął jakiś samochód. Podpalają je imigranci. Do zdarzeń dochodzi głównie w okolicach Malmo (Szwecja), w miejscach, które skupiają najwięcej “azylantów”.

Podpalenia mają miejsce głównie w dzielnicy Malmo, Rosengard. Tylko w sierpniu spłonęło tam 48 samochodów, w lipcu i czerwcu – około 60. Z problemem boryka się również Sztokholm. Oba te miasta znane są z tego, że posiadają strefy, do których policja się nie zapuszcza – boją się.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Liczba podpaleń samochodów jest znacznie większa niż ta, która występowała normalnie. To bardzo niepokojący trend” – powiedział dla “Svenska Dagbladet”, Ulf Nilsson z Południowej Służby Ratowniczej.

Eva Carin Beatrice Ask, była minister sprawiedliwości nawołuje rząd i służby do podjęcia zdecydowanych działań. Policjanci mają związane ręce. Nie są w stanie okreslić sprawców aktów wandalizmu w związku  tym imigranci pozostają bezkarni. Nikt nikogo nie wyda, a każda próba przeprowadzenia śledztwa w “gettach” kończy się fiaskiem. Większość funkcjonariuszy nawet nie próbuje wchodzić na tereny okupowane przez imigrantów. Ze strachu i w obawie o własne życie. Panuje tam inne prawo. To jak państwo w państwie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„W krótkim czasie spaliło się wiele samochodów. Nie wiemy, czym jest to spowodowane. Nie doszło do żadnych większych rozruchów społecznych” – podaje agencja ELTA powtarzając słowa jednego z funkcjonariuszy.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Comments are closed.

window.OneSignal = window.OneSignal || []; OneSignal.push( function() { OneSignal.SERVICE_WORKER_UPDATER_PATH = "OneSignalSDKUpdaterWorker.js.php"; OneSignal.SERVICE_WORKER_PATH = "OneSignalSDKWorker.js.php"; OneSignal.SERVICE_WORKER_PARAM = { scope: "/" }; OneSignal.setDefaultNotificationUrl("https://wlocie.pl"); var oneSignal_options = {}; window._oneSignalInitOptions = oneSignal_options; oneSignal_options['wordpress'] = true; oneSignal_options['appId'] = '63eb2830-2e0e-4cac-9775-60cf70953d25'; oneSignal_options['allowLocalhostAsSecureOrigin'] = true; oneSignal_options['welcomeNotification'] = { }; oneSignal_options['welcomeNotification']['disable'] = true; oneSignal_options['path'] = "https://wlocie.pl/wp-content/plugins/onesignal-free-web-push-notifications.bk/sdk_files/"; oneSignal_options['safari_web_id'] = "web.onesignal.auto.639a6cf4-24b5-4e34-8f2b-dfd5fe45e04f"; oneSignal_options['promptOptions'] = { }; oneSignal_options['promptOptions']['actionMessage'] = "Chcemy wyświetlać Ci powiadomienia:"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationTitleDesktop'] = "Przykładowe powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationMessageDesktop'] = "Tak będzie wyświetlać się powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationTitleMobile'] = "Przykładowe powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationMessageMobile'] = "Tak będzie wyświetlać się powiadomienie"; oneSignal_options['promptOptions']['exampleNotificationCaption'] = "Możesz w każdej chwili wyłączyć subskrybcję"; oneSignal_options['promptOptions']['acceptButtonText'] = "KONTUNUUJ"; oneSignal_options['promptOptions']['cancelButtonText'] = "Nie, dziękuję"; oneSignal_options['promptOptions']['siteName'] = "wLocie.pl"; oneSignal_options['promptOptions']['autoAcceptTitle'] = "Pozwól"; OneSignal.init(window._oneSignalInitOptions); OneSignal.showSlidedownPrompt(); }); function documentInitOneSignal() { var oneSignal_elements = document.getElementsByClassName("OneSignal-prompt"); var oneSignalLinkClickHandler = function(event) { OneSignal.push(['registerForPushNotifications']); event.preventDefault(); }; for(var i = 0; i < oneSignal_elements.length; i++) oneSignal_elements[i].addEventListener('click', oneSignalLinkClickHandler, false); } if (document.readyState === 'complete') { documentInitOneSignal(); } else { window.addEventListener("load", function(event){ documentInitOneSignal(); }); }