Cejrowski opublikował bardzo mocne nagranie. Powiedział na kogo NIE głosować

Wybory prezydenckie 2020: Wojciech Cejrowski na swoich kanałach społecznościowych na portalu Instagram oraz Facebook pokazał swój stosunek względem Rafała Trzaskowskiego.

Znany podróżnik oraz jednocześnie także publicysta nagrał film, który następnie opublikował w internecie. Na sam start widać, że dziennikarz z pewnością nie zagłosuje na jednego z kandydatów na urząd prezydenta. Chodzi tu o Rafała Trzaskowskiego.

Czytaj też: Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa? Szumowski zabrał głos

Wybory prezydenckie 2020: Wojciech Cejrowski na portalu Instagram i Facebook pokazał stosunek do Rafała Trzaskowskiego

Wojciech Cejrowski od dawna zabiegał o to, aby Konfederacja poparła oficjalnie Andrzeja Dudę w zamian za pewne ustępstwa. Na to jednak nie zgodziła się rada liderów ugrupowania, która odmówiła poparcia kogokolwiek. W tej sytuacji Wojciech Cejrowski postanowił opublikować bardzo mocny, a zarazem wymowny film, na którym dał do zrozumienia, że Rafał Trzaskowski nie może liczyć na jego głos.

Zobacz również: Finlandia otwiera granice. Kwarantanna nie ominie Polaków

Na filmie zatytułowanym „Cejrowski w kiblu” znany podróżnik sięga do brudnego sedesu i wyjmuje z niego kartkę z napisem Trzaskowski. Następnie spuszcza wodę, a na opadającej desce widać wymowny napis „nie wybierajcie śmieci”. Nagranie podróżnika w bardzo szybkim tempie obiegło internet.

Wybory prezydenckie 2020: Wojciech Cejrowski na swoich kanałach społecznościowych na portalu Instagram oraz Facebook względem Rafała Trzaskowskiego.
Wybory prezydenckie 2020: Wojciech Cejrowski na swoich kanałach społecznościowych na portalu Instagram oraz Facebook względem Rafała Trzaskowskiego. Screen YouTube.

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Wpadka dziennikarki w TVN24. Wszyscy to zobaczyli

Kosecki: Lewandowskiemu należy się Złota Piłka

Klienci z objawami zatrucia po diecie pudełkowej. Sanepid ostrzega

, , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →