Drastyczna zmiana pogody. Ogromny przeskok
Ostrzeżenie IMGW dla całej Polski, drastyczna zmiana pogody, prognoza przewiduje ochłodzenie oraz dalsze przymrozki. Zaleca się zachowanie ostrożności

Prognoza pogody na nadchodzące dni ewidentnie pokazuje, że mamy już jesień w pelni. Po szeregu anomalii takich jak sierpniowa pogoda we wrześniu pora już przgotowywać się powoli do chłodniejszej aury. Pogoda w wyborczą niedzielę może doskwierać.

Zobacz też: Cichopek i Kurzajewski ogłosili to na wizji! Gratulacje płyną z całej Polski

Będzie chlodno, mozliwe opady deszczu, na wybrzeżu mogą pojawić się burze, którym towarzyszyć będą opady krupy śnieżnej.

Synoptycy zapowiedzieli,że sobota to ostatni dzień gdzie temperatury poszybuja powyżej 20 stopni celsjusza.

Czytaj również: Cichopek zniszczy Hakiela – jest wściekła. „Będzie pozew!”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Już w nocy z soboty na niedzielę w wielu miejscach kraju padał przelotny deszcz, a termometry pokazały od 4 do 11 stopni Celsjusza.

W wybory 2023 w wielu miejscach deszczowo i zimno

15 października w całym kraju zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, będzie chłodno, możliwe są również przelotne opady deszczu. W górach możliwe opady deszczu i deszczu ze śniegiem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najwięcej deszczu spadnie nad morzem, tam również możliwe burze i towarzyszące im opady krupy śnieżnej.

Wybory 2023. Nawet 15 stopni chłodniej

Największe zmiany pogodowe dotyczyć będą temperatury powietrza. W niektórych miejscach różnica temperatur wyniesie nawet 16 stopni.

Serwis Twoja Pogoda wskazał, że w miejscach gdzie w sobotę temperatura wynosiła 25 stopni powyżej zera – już w niedzielę termometry pokażą maksymalnie 9 do 12 stopni.

W wybory parlamentarne wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni, w porywach do 55 km/h. Nad morzem powieje mocniej – do 80 km/h. Na obszarach podgórskich wiatr w porywach do 60 km/h, a w górach początkowo do 90 km/h.

To także Cię może zainteresować: