Przerwano posiedzenie w sprawie testamentu Krawczyka. Szokujące fakty ujrzały światło dzienne
Sąd przerwał posiedzenie w sprawie testamentu Krzysztofa Krawczyka po tym jak jego syn ujawnił nikomu dotąd nieznane fakty

Sąd przerwał posiedzenie w sprawie testamentu Krzysztofa Krawczyka po tym jak jego syn ujawnił nikomu dotąd nieznane fakty. Nawet wdowa po Krzysztofie Krawczyku była w szoku. Zdecydowano o tym, że rozprawa odbędzie się innego dnia.

Czytaj też: Szokujące odkrycie w miejscu zaginięcia Wieczorek. Nagranie mrozi krew w żyłach

Na sali sądowej stawili się Krzysztof Krawczyk Junior oraz wdowa po artyście, Ewa Krawczyk. Ostatnie dni były dla nich ciężkie. Kobieta usiłowała zmusić syna wokalisty aby przestał dochodzić swoich praw, była wobec niego wulgarna i agresywna, nie wiedziała jednak, że jej poczynania zostały nagrane.

Według dokumentu, który znamy, syn Krzysztofa Krawczyka nie otrzymał nic, całość spadku miała dziedziczyć jego żona. Junior nie mógł się z tym pogodzić i wystąpił na drogę sądową. Na sali gdzie odbywała się rozprawa na jaw wyszły szokujące fakty, o których wcześniej opinia publiczna nie była poinformowana.

Posiedzenie sądu w sprawie testamentu Krawczyka zostało przerwane

– Chcę, tylko żeby prawda wyszła na jaw. Ja się niczego nie boję, bo niczego nie oczekiwałem. Tylko teraz zostałem sam, nie ma mamy, nie ma taty. Przedtem miałem chociaż świadomość, że tata jest – mówił w rozmowie z Faktem Krzysztof Igor Krawczyk.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na sali okazało się, że Krzysztof Krawczyk miał sporządzić dwa testamenty. Według zeznania syna, miał o tym go poinformować. W dokumencie rzekomo ujął juniora oraz jego brata Andrzeja. Z tą wersją jednak nie zgadza się wdowa po Krzysztofie Krawczyku, która twierdziła że w obu dokumentach to ona dziedziczyła wszystko.

Czytaj też: Jackowski powiedział co sie stanie z PiS i Kaczyńskim… Nie jest dobrze

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Sporządził testament (Krzysztof Krawczyk – przyp. red.) 15 września 2020. To jest ostatni testament. Był wcześniejszy testament w 2002 roku. Też w formie aktu notarialnego i też w nim dziedziczę wszystko – zeznała przed sądem Ewa Krawczyk.

W obliczu pojawieniu się informacji o drugim testamencie, sąd postanowił sprawę odroczyć aby zapoznać się z drugim dokumentem. Adwokat reprezentująca Krzysztofa Igora Krawczyka stwierdziła jasno, że junior nie chce podważać testamentu, będzie jedynie starał się o przysługujący mu zachowek.

– Krzysztof Igor Krawczyk będzie starał się o zachowek. Jest stale niezdolny do pracy. Przysługuje mu jedna trzecia z całości spadku – powiedziała Faktowi adwokatka Krzysztofa Juniora Monika Kucwaj-Zarzycka.

Polecamy również:

Dziecko płakało, zjawił się pies i zrobił coś niesamowitego. Wszystko się nagrało

Syn Krawczyka zaczął śpiewać na ulicy piosenki ojca. Ludzie przystawali jak wryci

Przekopywał ogródek, nagle uderzył w coś twardego. Gdy zobaczył co to, zamarł z przerażenia

20 lat młodsza żona Jackowskiego wygląda zjawiskowo. Ciężko oderwać wzrok

Prawda wyszła na jaw po jego śmierci. Tego „Chłopaki do wzięcia” nie pokazali

Wnuczka Millera szokuje! Pokazała się w łóżku z dwoma facetami. Rozpala zmysły (Zdjęcia)