Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Pierwsze słowa po śmierci męża

Śmierć Piotra Woźniaka Staraka na jeziorze Kisajno wstrząsnęła całą Polską, teraz tuż przed jego pogrzebem na oficjalne pożegnanie zdecydowała się jego żona Agnieszka Woźniak Starak. Nekrolog zamieściła w największych gazetach w kraju. Jej słowa chwytają za serce, widać, że kobieta cierpi.

Na oficjalne pożegnanie zmarłego, kilkanaście dni temu, na jeziorze Kisajno milionera, a także producenta filmowego Piotra Woźniaka Staraka zdecydowała się jego żona, Agnieszka Woźniak Starak. Nekrolog, którego treść chwyta za serce, zamieściła w największych gazetach w kraju. Śmierć Woźniaka Staraka wywołała olbrzymie poruszenie w świecie filmu i telewizji.

CZYTAJ TEŻ: Przybylska nie została pochowana sama! Nikt o tym nie wiedział

Do tej pory próżno było szukać jakiejkolwiek publicznej wypowiedzi żony, zmarłego tragicznie milionera. Tak ona jak i najbliższa rodzina odcięła się całkowicie od mediów, jak donosiły źródła związane blisko z rodziną Staraków, stan psychiczny Agnieszki bardzo się pogorszył. Teraz jednak możemy zobaczyć jak wygląda jej pożegnanie, poprzez nekrolog, który zamieściła.

Pożegnanie Piotra Woźniaka Staraka, nekrologi dzisiaj w prasie

Śmierć Woźniaka Staraka na jeziorze Kisajno wstrząsnęła Polską, na pożegnanie decydowała się żona, Agnieszka Woźniak Starak. Zobacz nekrolog.
Fot.: Piotr Woźniak Starak, screen/ YouTube

Słowa jakich użyła Pani Agnieszka chwytają za serce, a także wywołują łzy. Widać, że kobieta mocno cierpi i nie może się otrząsnąć z tragedii. Nekrolog znaleźć można w największych czasopismach w kraju i trzeba przyznać, że piękne są to słowa.

Pożegnanie Piotra Woźniaka Staraka

„P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja, A.W.S.”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło

Pogrzeb Piotra Woźniaka Staraka odbędzie się jeszcze dzisiaj w Konstancinie- Jeziorna, gdzie mieści się rezydencja rodziny Staraków. To właśnie tam Piotr miał czuć się najlepiej, dlatego rodzina pragnie w rezydencji złożyć jego prochy.

źródło: Pikio

POLECAMY:

Magda Gessler nagrywa nowy sezon show Kuchenne Rewolucje
Barbara Kurdej Szatan zabrała głos w nietypowej sprawie! Gorący apel do fanów
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Gwiazda TVP miała wypadek! Jej stan jest poważny
Gessler szykuję coś spektakularnego! Fani zachwyceni

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →