Barbara Kurdej Szatan zabrała głos w nietypowej sprawie! Gorący apel do fanów

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ekologia to jeden z tych aspektów, który w swoim życiu respektuje Barbara Kurdej Szatan. Gwiazda TVP, M jak Miłość i show Taniec z gwiazdami od pewnego czasu mocno angażuje się w kampanię stricte związane z ekologią. W Internecie możemy napotkać nagranie, w którym znana aktorka namawia Polaków do bycia przede wszystkim EKO.

Barbara Kurdej Szatan to przede wszystkim wielka gwiazda TVP i serialu „M jak Miłość”. Aktualnie popularna w ostatnich latach aktorka występuje w szeregu programów filmów i seriali, które na polskim rynku biją rekordy popularności. W najbliższym czasie do tego zestawu dołączy już niedługo wielkie show Polsatu – „Taniec z Gwiazdami”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan i ekologia

CZYTAJ TEŻ: To oni odnaleźli ciało Staraka – teraz przerwali milczenie! Szokujące fakty

Aktualnie o Basi Kurdej Szatan jest głośno za sprawą akcji, w którą zdecydowała się zaangażować. Chodzi tu przede wszystkim o ekologię. Gwiazda TVP w jednym ze spotów w Internecie zachęca Polaków do przejścia na styl zdecydowanie bardziej „eko”. Aktorka opowiada na nagraniu, że niedawno wybrała się z rodziną na sprzątanie lasu. Po całej wyprawie była głęboko zszokowana, ponieważ razem z mężem i córką zebrała aż 7 worków śmieci!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Barbara Kurdej Szatan i ekologia - gwiazda TVP, M jak Miłość i show Taniec z gwiazdami wzięła udział w akacji promującej ekologiczne podejście do natury.
Barbara Kurdej Szatan i ekologia – gwiazda TVP, M jak Miłość i show Taniec z Gwiazdami wzięła udział w akacji promującej ekologiczne podejście do natury.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda i Majdan skompromitowani! To nagranie nie pozwoli im zapomnieć

Ekologia to bez wątpienia ważny aspekt dla znanej aktorki , która w stosunkowo krótkim nagraniu postanowiła zwrócić się do Polaków.

– Naprawdę musimy zacząć intensywniej dbać o naszą planetę. Niedawno poszłam z rodzinką zbierać śmieci. Na odcinku zaledwie 300 metrów przy samej drodze uzbieraliśmy 7 wielkich worów! Byłam przerażona. Trzeba uświadamiać ludzi i mówić o tym częściej – mówi Faktowi Barbara.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Basia poprowadzi specjalny pokaz „Moda na recykling”, sama też wystąpi w kreacjach, które Anna Kubisz zaprojektowała m.in. z płytek komputerowych, obudowy okapów kuchennych. Podczas wydarzenia gwiazdy wystąpią również w kostiumach skomponowanych z pilotów do telewizorów – słyszymy.

Gwiazda TVP w show „Taniec z Gwiazdami”

Barbara Kurdej Szatan z pewnością nie może narzekać na brak ofert. Jedną z najnowszych była propozycja występu w tanecznym show telewizji Polsat – „Taniec z Gwiazdami”. Już od września będziemy mogli podziwiać taneczne poczynania wielkiej gwiazdy polskiej telewizji.

POLECAMY:

Franciszek Pieczka w fatalnym stanie. Nadchodzi najgorsze
Gąsiewska zszokowała zdjęciem! Zrównali ją z ziemią!
Tajner wyznała prawdę o nowym partnerze! Co na to Wiśniewski?
Polacy oszukani ws. poszukiwań Staraka? W aferę zamieszany Jackowski
Doda nago na Insta. Zasłania się tylko ręką
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →