Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki miał romans ze znaną aktorką? Wszystko a to wskazuje bo wiem nawet ona nie zaprzeczyła do końca tym doniesieniom. Prowadzący to jedna z najbardziej kontrowersyjnych, lecz i popularnych osobowości stacji TVN. Były dziennikarz muzyczny zasłynął przede wszystkim z licznych programów rozrywkowych, których był prowadzącym, co następnie przełożyło się na ilość fanów zarówno na takich portalach jak Instagram oraz w świecie realnym. Mowa tu o takich produkcjach jak chociażby „idol”, czy „Kuba Wojewódzki Show”. Wojewódzkiemu popularność przynosi jeszcze jedna kwestia, a mianowicie liczne romanse gwiazdy TVN. Marta Żmuda-Trzebiatowska – to na miała mieć chwile uniesienia z gwiazdorem TVN.

Starość nie radość Kuby Wojewódzkiego

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler nagrywa nowy sezon show Kuchenne Rewolucje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki ma już 55 lat. Mimo już tak bardzo zaawansowanego wieku nigdy nie podjął decyzji, aby się ustatkować. Kuba nie ma dzieci ani stałej partnerki. Z tego powodu na jego temat powstawały liczne domysły odnoszące się bezpośrednio do jego orientacji seksualnej. Nie brakowało opinii z najbliższego otoczenia gwiazdora, że może on być gejem. Jednak tym doniesieniom zawsze starał się zaprzeczać sam adresat oskarżeń.

Kuba Wojewódzki romans, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kuba Wojewódzki Show, TVN, Instagram
Kuba Wojewódzki romans, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kuba Wojewódzki Show, TVN, Instagram

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazda TVP miała wypadek! Jej stan jest poważny

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki miał romans i to nie jeden!

Kuba Wojewódzki może się pochwalić związkami oraz romansami z kilkoma znanymi polkami. Wśród nich jest, chociażby aktorka znana z serialu „M jak Miłość” – Anna Mucha. W swojej niedawno napisanej biografii napisał o jeszcze jednej znanej aktorce, z którą miało to coś łączyć. Sama zainteresowana zaprzecza jednak tym doniesieniom.

Mowa tu o aktorce Marcie Żmudzie — Trzebiatowskiej, która w relacji Kuby Wojewódzkiego miała mieć z nim romans. Żmuda Trzebiatowska jednak na łamach tygodnika „Gala” zaprzeczyła tym rewelacjom i postanowiła trochę sprostować całą sytuację. W jej odczuciu relacje z Kubą Wojewódzkim zakończyły się jedynie na kilku spotkaniach, których ciężko określić mianem romansu.

– To było zaledwie kilka spotkań. Ja bym tego nie określiła jak Kuba. Ja bym tego nie nazwała romansem. On pisał, że mogłoby być z tego coś więcej. Nie, nie mogłoby – powiedziała w rozmowie z „Galą Studio”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Żmuda Trzebiatowska z żalem do Wojewódzkiego

Aktorka nie kryła pretensji pod adresem Kuby Wojewódzkiego. Jej zdaniem Kuba nie powinien w swojej biografii w taki sposób określać ich relacji i tym samym psuć związanych z nimi wspomnień.

– Kuba ograbił nas z intymnego, fajnego spotkania. Ja nie opowiadam o spotkaniach, rozmowach, a mogłabym napisać ciekawą książkę. Chodzi o to, że jak się z kimś spotykam, mam zaufanie i ta druga osoba też je do mnie ma – podkreśliła Żmuda-Trzebiatowska.

POLECAMY:

Gessler szykuję coś spektakularnego! Fani zachwyceni
Kurdej-Szatan pogrzebana przez TVP. Co z nią teraz będzie?
Różowa Gessler podbija sieć. Nic dziwniejszego dzisiaj nie zobaczysz
Doda zrobiła aferę! Jej występ wywołał oburzenie
To oni odnaleźli ciało Staraka – teraz przerwali milczenie! Szokujące fakty

Tagi: Kuba Wojewódzki, Marta Żmuda Trzebiatowska, TVN, Instagram

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →