Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

Kuba Wojewódzki miał romans ze znaną aktorką? Wszystko a to wskazuje bo wiem nawet ona nie zaprzeczyła do końca tym doniesieniom. Prowadzący to jedna z najbardziej kontrowersyjnych, lecz i popularnych osobowości stacji TVN. Były dziennikarz muzyczny zasłynął przede wszystkim z licznych programów rozrywkowych, których był prowadzącym, co następnie przełożyło się na ilość fanów zarówno na takich portalach jak Instagram oraz w świecie realnym. Mowa tu o takich produkcjach jak chociażby „idol”, czy „Kuba Wojewódzki Show”. Wojewódzkiemu popularność przynosi jeszcze jedna kwestia, a mianowicie liczne romanse gwiazdy TVN. Marta Żmuda-Trzebiatowska – to na miała mieć chwile uniesienia z gwiazdorem TVN.

Starość nie radość Kuby Wojewódzkiego

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler nagrywa nowy sezon show Kuchenne Rewolucje

Kuba Wojewódzki ma już 55 lat. Mimo już tak bardzo zaawansowanego wieku nigdy nie podjął decyzji, aby się ustatkować. Kuba nie ma dzieci ani stałej partnerki. Z tego powodu na jego temat powstawały liczne domysły odnoszące się bezpośrednio do jego orientacji seksualnej. Nie brakowało opinii z najbliższego otoczenia gwiazdora, że może on być gejem. Jednak tym doniesieniom zawsze starał się zaprzeczać sam adresat oskarżeń.

Kuba Wojewódzki romans, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kuba Wojewódzki Show, TVN, Instagram
Kuba Wojewódzki romans, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Kuba Wojewódzki Show, TVN, Instagram

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazda TVP miała wypadek! Jej stan jest poważny

Kuba Wojewódzki miał romans i to nie jeden!

Kuba Wojewódzki może się pochwalić związkami oraz romansami z kilkoma znanymi polkami. Wśród nich jest, chociażby aktorka znana z serialu „M jak Miłość” – Anna Mucha. W swojej niedawno napisanej biografii napisał o jeszcze jednej znanej aktorce, z którą miało to coś łączyć. Sama zainteresowana zaprzecza jednak tym doniesieniom.

Mowa tu o aktorce Marcie Żmudzie — Trzebiatowskiej, która w relacji Kuby Wojewódzkiego miała mieć z nim romans. Żmuda Trzebiatowska jednak na łamach tygodnika „Gala” zaprzeczyła tym rewelacjom i postanowiła trochę sprostować całą sytuację. W jej odczuciu relacje z Kubą Wojewódzkim zakończyły się jedynie na kilku spotkaniach, których ciężko określić mianem romansu.

– To było zaledwie kilka spotkań. Ja bym tego nie określiła jak Kuba. Ja bym tego nie nazwała romansem. On pisał, że mogłoby być z tego coś więcej. Nie, nie mogłoby – powiedziała w rozmowie z „Galą Studio”.

Żmuda Trzebiatowska z żalem do Wojewódzkiego

Aktorka nie kryła pretensji pod adresem Kuby Wojewódzkiego. Jej zdaniem Kuba nie powinien w swojej biografii w taki sposób określać ich relacji i tym samym psuć związanych z nimi wspomnień.

– Kuba ograbił nas z intymnego, fajnego spotkania. Ja nie opowiadam o spotkaniach, rozmowach, a mogłabym napisać ciekawą książkę. Chodzi o to, że jak się z kimś spotykam, mam zaufanie i ta druga osoba też je do mnie ma – podkreśliła Żmuda-Trzebiatowska.

POLECAMY:

Gessler szykuję coś spektakularnego! Fani zachwyceni
Kurdej-Szatan pogrzebana przez TVP. Co z nią teraz będzie?
Różowa Gessler podbija sieć. Nic dziwniejszego dzisiaj nie zobaczysz
Doda zrobiła aferę! Jej występ wywołał oburzenie
To oni odnaleźli ciało Staraka – teraz przerwali milczenie! Szokujące fakty

Tagi: Kuba Wojewódzki, Marta Żmuda Trzebiatowska, TVN, Instagram

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →