Nie żyje gwiazda programu Polsatu. Fani nie dowierzali! Miał tylko 31 lat…

Smutna wiadomość dla fanów kawalerów poszukujących miłości w hicie Polsatu. Zmarł jeden z najbardziej lubianych bohaterów serialu. Znana jest już też przyczyna zgonu.

„Nie lubią słowa singiel, uważają je za zbyt wyszukane jak na ich miarę. Wolą swojskie: kawaler”. Tak lektor zapowiadał w każdym odcinku „Chłopaków do wzięcia”, którzy podbili serca widzów. Wśród nich jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników był Roman Paszkowski, zwany „Napoleonem”. To on wypowiadał słynne z czołówki zdanie „w mojej wsi jest ośmiu kawalerów, na którego przypada zero dziewczyny”.

Nie miał szczęścia ani do miłości, ani do pracy. Mimo to bezrobotny bohater spotkał się z dużą sympatią widzów. Żywo interesowały ich jego sercowe perypetie nawet w momencie, gdy próbował zdobyć Asię – dziewczynę, z którą nie ułożyło się jego przyjacielowi Ryśkowi. Niestety, widzowie nie doczekają się happy endu jego historii. Jak się okazuje, sympatyczny bohater serialu zmarł.

Z komentarzy internautów można dowiedzieć się, że wiadomość o śmierci „Napoleona”, przekazał Ryszard, znajomy ze wsi, także bohater „Chłopaków do wzięcia”. Smutnego wpisu próżno jednak szukać na jego profilu na Facebooku. Niektórzy z nich jednak niedowierzali i próbowali potwierdzić smutną wiadomość. Wśród komentujących znalazła się nawet użytkowniczka, która pokazała zdjęcie z cmentarza. Informację potwierdził także Polsat, nadający popularny serial.

Facebook.com

– Niestety ta informacja jest prawdziwa. Bohater o pseudonimie „Napoleon” zmarł śmiercią naturalną, prawdopodobnie na zawał serca – napisała jednemu z portali Anna Zwolińska, szef PR kanałów tematycznych Polsatu.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →