Nie jedz i wyrzuć! Trzy osoby nie żyją po zjedzeniu tych produktów

Wielka panika wybuchła w Belgii oraz Holandii,  gdzie liczne produkty mięsne odnaleziono niebezpieczne dla życia bakterie. Niestety cała sytuacja doprowadziła do śmierci trzech osób.

Czytaj też: W Top Model znęcają się nad zwierzętami?! Co na to Piróg i Krupa?!

W Holandii wybuchła panika po tym jak w mięsie wykryto bakterie listeriozy. Z kolei w Belgii chodzi o niebezpieczne produkty, którymi jest głównie pieczeń wołowa pakowana w plastrach. W Holandii, z obroty wycofywanych jest już 130 różnego rodzaju produktów jak choćby filety z kurczaka, kiełbasa oraz boczek. Wszystkie produkty tego typu mogą zawierać szkodliwą wirusy, które mogą doprowadzić do zgonu.

Liczne produkty mięsne zawierają niebezpieczne dla życia bakterie

Wielka panika wybuchła w Belgii oraz Holandii,  gdzie liczne produkty mięsne odnaleziono niebezpieczne dla życia bakterie. Trzy osoby już nie żyją.
Wielka panika wybuchła w Belgii oraz Holandii, gdzie liczne produkty mięsne odnaleziono niebezpieczne dla życia bakterie. Trzy osoby już nie żyją.

Produkty holenderskiej firmy mięsnej z Aalsmeer sprzedawane są również w Niemczech. Będąc w krajach Beneluksu oraz Niemczech zwracajcie uwagę na kupowane przez was produkty mięsne.

Zobacz również: Kolejny skandal w Big Brother! Nawet Karolak zwrócił uwagę Kamilowi

źródło: Twitter

Polecamy:

Publiczność wstrzymała oddech. Uczestnik „Ninja Warrior Polska” trafił do szpitala!
To co zrobiła Gąsiewska wprawi was w osłupienie. Panowie lepiej usiądźcie!(wideo)
Anna Mucha znowu pokazała za dużo! Serce staje…
Szczere wyznanie Marleny od Seweryna. Fani zdębieli
Nie uwierzysz co zrobiła Magda Gessler! Tym razem to nic do jedzenia

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →