Woźniak-Starak się na to zdecydowała! Czy nie za wcześnie?!
Agnieszka Woźniak Starak-YouTube

Gwiazda TVN Agnieszka Woźniak-Starak prawdopodobnie wróci niebawem do pracy. Jej mężem był znany reżyser Piotr Woźniak-Starak który zmarł niedawno w tragicznych okolicznościach. Podobno do podjęcia decyzji o powrocie do pracy przekonał Agnieszkę jej wieloletni przyjaciel Kuba Wojewódzki, który prowadzi już od jakiegoś czasu audycje w Newonce.radio.

Agnieszka po tragicznej śmierci męża niczego już nie planuje z dużym wyprzedzeniem. „Niczego nie oczekuję” – wyznała w pierwszym wywiadzie telewizyjnym. Na chwilę obecną nie wyobraża sobie powrotu do rozrywki.

Czytaj też: Szok! Finał Big Brother ustawiony? Fani są tego pewni!

Od tragicznej śmierci Piotra Staraka minęło już kilka miesięcy. Przez ten czas jego żona- gwiazda TVN Agnieszka Woźniak Starak mówiła o tęsknocie za dawną pracą ale jej powrót jest kwestią długiego czasu.

Dziennikarka Agnieszka Woźniak Starak rozważa powrót do pracy

Gwiazda TVN Agnieszka Woźniak Starak rozważa powrót do pracy Piotr Woźniak Starak był jej mężem Kuba Wojewódzki zaproponował Agnieszce pracę w Newonce.radio
Agnieszka Woźniak Starak, screen/YouTube

Agnieszka udzieliła pierwszego wywiadu od czasu tragicznych wydarzeń z sierpnia tego roku, gdy w jeziorze Kisajno zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak. „Tęsknię za telewizją, bo uwielbiam moją pracę, ale chyba nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki – mówiła Dorocie Wellman. – Myślę, co mogłabym robić. Nie mam sprecyzowanego pomysłu. Wiem, że wydarzyło się coś takiego, co stawia wyraźną kreskę. I że ja też chciałabym dużo rzeczy zmienić i robić inaczej. To jest nowy początek”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wszystko wskazuje na to ,że prezenterka spróbuje swoich sił w Newonce.radio w którym ma poprowadzić audycję której tematem będą kobiece kwestie. W podjęciu tej decyzji pomógł Agnieszce jej serdeczny długoletni kolega Kuba Wojewódzki. Pomieważ przyjaźnią się od wielu lat bardzo ją wspierał w trudnych chwilach i to on namówił ją do współpracy z tym radiem .

Jak na razie o powrocie do TVN nie ma mowy. – Agnieszka chce wracać małymi kroczkami – mówią jej znajomi. Ponieważ Agnieszka może liczyć na wsparcie najbliższych nie musi się spieszyć z podejmowaniem dezyzji dotyczących pracy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Doda zszokowała swoich fanów! Nie uwierzysz co zrobiła!

Agnieszka stara się powoli wracać do życia medialnego, ale trochę to potrwa. Musimy  być cierpliwi i dać jej tyle czasu ile potrzebuje. Każdy w trudnych chwilach musi sam zdecydować czy jest już gotowy na powrót do normalności. Dlatego zapewne długo jeszcze nie zobaczymy Agnieszki Woźniak -Starak w programach rozrywkowych których była główną prowadzącą.

Źródło: pikio.pl

Tagi: Agnieszka Woźniak Starak, TVN, Kuba Wojewódzki, Newonce.radio

POLECAMY TAKŻE:

Wojewódzki kupił nową „zabawkę”. Będziesz w szoku jaką!
Skandal! Tusk wzywa do zamieszek w Polsce
Dygant przyznała się do zabiegu estetycznego. Fani nie mieli dla niej litości!
Wiśniewski ma problem! Kłopoty piętrzą się nad głową lidera Ich Troje!
Margaret postanowiła wszystko wyjaśnić! Czy to już koniec?!