Wojewódzki kupił nową „zabawkę”. Będziesz w szoku jaką!

Kuba Wojewódzki kupił nowe auto, lecz inne niż zwykle! Król TVN słynie przede wszystkim z dwóch rzeczy – pięknych kobiet oraz sportowych i luksusowych samochodów. Nowy nabytek Kuby to Renault, którym zdążył się już pochwalić fanom na portalu instagram. Jest to bez wątpienia spora zmiana w stylu Kuby, lecz dziennikarz wydaje się być w pełni zadowolony ze swojej decyzji. Czym w takim razie porusza się po stolicy samozwańczy król?

Kuba Wojewódzki kupił nowe auto

CZYTAJ TEŻ: Dygant przyznała się do zabiegu estetycznego. Fani nie mieli dla niej litości!

Kuba Wojewódzki lubi szybkie auta. W jego kolekcji znajduję się sporo prestiżowych marek samochodowych takich jak chociażby Ferrari czy Bentley. Tym razem wybór Kuby padł na… Renault. Twizy to model od francuskiego producenta samochodów osobowych, który jest w pełni elektryczny. Właśnie z tego względu Król TVN zdecydował się na pozyskanie tego modelu, którym prędko postanowił się pochwalić swoim fanom na portalu instagram.

Kuba Wojewódzki to król TVN. Celebryta kupił sobie Renault,  którym pochwalił się fanom na portalu instagram. Auto jest bardzo nietypowe.
Kuba Wojewódzki to król TVN. Celebryta kupił sobie Renault, którym pochwalił się fanom na portalu instagram. Auto jest bardzo nietypowe.

Renault Twizy

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski ma problem! Kłopoty piętrzą się nad głową lidera Ich Troje!

Renault Twizy jest w pełni elektrycznym autem, który na pierwszy rzut oka to nie przypomina. Bardziej złośliwi określają go raczej mianem roweru lub ewentualnie obudowanego skutera. Jedną z cech podjazdu są przede wszystkim małe gabaryty i oczywiście brak silnika spalinowego. Jest to auro idealne do szybkiego przemieszczania się.

Kim jest Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN. Dziennikarz występuje od 2002 roku na antenie komercyjnej stacji. Poruszane przez nkrgo dosyć kontrowersyjne tematy znajdują spore zainteresowanie w gronie widzów komercyjnej stacji. Warto dodać, iż gwiazdor niedawno złożył własną restaurację w Warszawie o nazwie „Niewinni Czarodzieje 2.0”.

POLECAMY:

Margaret postanowiła wszystko wyjaśnić! Czy to już koniec?!
Maffashion zaatakowana w sieci! Poszło o jej partnera!
Radosław Majdan zmieszany z błotem! Internauci bezlitośni!
Maja Bohosiewicz zrównana z ziemią! Ludzie nie mieli dla niej litości
Lepiej się czegoś złapcie. Sablewska świeci biustem!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →