Wiśniewski ma problem! Kłopoty piętrzą się nad głową lidera Ich Troje!

W ostatnim czasie polskie media żyją zarzutami wyłudzenia 1 mln złotych przez ex małżonkę Wiśniewskiego. Dominika Tajner ma postawione zarzuty wyłudzenia pieniędzy. Ale lider Ich Troje Michał Wiśniewski jest w o wiele gorszej sytuacji. Byłe małżeństwo przyciąga dużą uwagę mediów chociażby przez głośny rozwód, czy alkoholizm muzyka, a teraz doszło do tego niebotyczne zadłużenie.

Czytaj też: Margaret postanowiła wszystko wyjaśnić! Czy to już koniec?!

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych polskich wokalistów. Jest liderem popularnego zespołu Ich Troje, Red Head, oraz założycielem Polskiego Związku Pokera. W 2003 roku wziął także udział w reality show „Jestem jaki jestem”. Reprezentował także polskę na konkursie Eurowizji.

W 2012 roku piosenkarz ożenił się z Dominką Tajner córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego . W 2019 roku wokalista złożył pozew o rozwód. Ostatnio prokuratura postawiła jego ex małżonce zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu w kwocie miliona zł od SKOK Wołomin. Dominika Tajner nie przyznaje się do winy i odmówiła składania zeznań. Zapewnia, że to ona jest ofiarą przestępstwa i że nigdy nie brała kredytu na taką kwotę. Także sprawa jest nadal badana przez prokuraturę.

Ogromne długi Michała Wiśniewskiego

Lider Ich troje Michał Wiśniewski cierpiący na alkoholizm ma bardzo wysokie długi. Dominka Tajner i Wiśniewski wzięli w tym roku rozwód.
Michał Wiśniewski- screen/YouTube

Czytaj też :Maffashion zaatakowana w sieci! Poszło o jej partnera!

Ponieważ jak się okazuje lider Ich Troje Michał Wiśniewski posiada znaczne większe długi media zainteresowały się teraz jego sytuacją. W 2006 r. wziął w SKOK Wołowin 2,8 mln zł kredytu. Pieniądze były mu potrzebne na zakup 64-metrowego mieszkania w Warszawie. Do lipca 2017 spłacił jedynie 600 tyś złotych. Wiśniewski przestał spłacać kredyt a odsetki rosną , w marcu 2019 był zadłużony na sumę 2 mln 127 tyś zł.

Wiśniewski paradoksalnie był twarzą SKOK Wołomin i śpiewał w reklamie o przebojowej pożyczce. Zdaniem syndyka piosenkarz nie może spłacać wierzycieli podczas postępowania upadłościowego. Być może alkoholizm z którym Michał zmaga się od lat doprowadził do tak wysokich długów.

A wy jak myślicie czy Wiśniewskiemu uda sie kiedyś wyjść z niebotycznnego zadłużenia?

Źródło : pikio.pl

POLECAMY TAKŻE:

Radosław Majdan zmieszany z błotem! Internauci bezlitośni!
Maja Bohosiewicz zrównana z ziemią! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Lepiej się czegoś złapcie. Sablewska świeci biustem!
Siwiec zlicza wpadkę! Ludzie ostro po niej pojechali!
Maffashion pokazała sporo ciała! Robi się gorąco!

, , , , , ,