Gąsiewska czy Wieniawa? Gwiazdy skaczą sobie do gardeł!
fot.: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, screen/ YouTube

Od jakiegoś czasu krąży po celebryckim światku plotka głosząca, że pomiędzy Julią Wieniawą i Wiktorią Gąsiewską panuje rywalizacja. Choć obie gwiazdy oficjalnie zaprzeczają, to coś chyba jest na rzeczy, bo są one bezpośrednimi konkurentkami w walce o miano najgorętszej polskiej gwiazdy młodego pokolenia. Obie aktorki dały się poznać w rolach w serialu „Rodzinka pl”, ale potem ich drogi się rozeszły. Wieniawa gra w „Zawsze warto”, Gąsiewska trafiła do serialu „Barwy szczęścia”. Choć obie prezentują dwa różne typy urody, często są zestawiane ze sobą, bo fani obu gwiazd lubią ze sobą rywalizować. Ostatni film, jaki Gąsiewska wrzuciła na Insta na nowo podgrzał temperaturę tej rywalizacji.

Czytaj też: Początki Kurdej Szatan. Przeżyjecie szok, co sobie kupiła za pierwsze pieniądze!

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na Insta film, będący zbliżeniem na jej twarz podczas pracy przy kolejnej sesji zdjęciowej. Aktorka serialu „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia” wygląda na nim zjawiskowo, bo przypomina klasyczną gwiazdę filmową z dawnych czasów. Całości wizerunku dopełnia futrzany kołnierz oraz stylizowana fryzura.

Wiktoria Gąsiewska to królowa Insta

Instagram twierdzi, że Gąsiewska i Wieniawa rywalizują. Co na to aktorki seriali "Rodzinka pl", "Zawsze warto" i "Barwy szczęścia"?
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Fani kibicujący Gąsiewskiej na Instagramie od razu zaczęli porównywać ją do jej rzekomej rywalki, jaką jest grająca w serialu „Zawsze warto” Julia Wieniawa. Oczywiście w oczach fanklubu, jakim Gąsiewska może się poszczycić na Insta, Wieniawa nie ma co startować z nią w zawodach o tytuł najpiękniejszej, bowiem Wiktoria wygrywa w przedbiegach.

Czytaj też: Żona Wiśniewskiego pójdzie siedzieć?! Usłyszała już zarzuty

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oczywiście cała ta rywalizacja odbywa się głównie pomiędzy fanami obu gwiazd, bo one same dystansują się od tych plotek, uważając, że polski show-business jest na tyle pojemny, że da radę pomieścić i Gąsiewską i Wieniawę.

źródło: Instagram

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Wiemy ile zarabia Kuba Wojewódzki! Te kwoty zwalą Cię z nóg!
Wendzikowska w gorącej sesji. Jej bikini prawie nic nie zasłania!
Szok! Oto jak wygląda mama Wieniawy. Lepiej usiądźcie
Gigantyczna wpadka Kurdej Szatan! To co jej spływa po twarzy to…
Maja Bohosiewicz odsłoniła wszystko! Prawie naga na Insta