Gessler „popłynęła” w swoje urodziny. Wszystko dała na Insta
Fot.: Magda Gessler, screen/ YouTube

Magda Gessler właśnie obchodzi hucznie swoje urodziny, fani kolejny raz zauważyli dziwne zachowanie gwiazdy TVN, i zaczęli się zastanawiać w komentarzach czy była pijana? Prowadząca program „Kuchenne rewolucje” postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem na portalu Instagram, fani wytknęli jej nieskładność w opisie, jest to już któryś kolejny taki przypadek w jej wykonaniu.

Fani Magdy Gessler ostatnimi czasy martwią się o jej zdrowie, kilkukrotnie publikowała już dziwne wpisy na swoim koncie na portalu Instagram i Facebook. Część użytkowników śledzących profile prowadzącej program „Kuchenne rewolucje” na antenie stacji TVN wysnuło pewne przypuszczenia.

CZYTAJ TEŻ: Socha pokazała się nago pod prysznicem! Jeden szczegół wkurzył ludzi (FOTO)

Uważają oni, że Pani Magda może mieć problem z alkoholem. Jej dziwne wpisy nasilają się głównie w okresach weekendów. Charakteryzują się nieskładnym, ciężkim do rozszyfrowania słownictwem, trudno jest nieraz zrozumieć nawet podstawowy sens jej komentarzy. Umieszcza je także najczęściej w późnych godzinach nocnych.

Czy Magda Gessler była pijana? Internauci wskazują w komentarzach

Magda Gessler (Kuchenne rewolucje, TVN) właśnie obchodzi urodziny, fani zauważyli dziwne zachowanie, czy była pijana? Opublikowała zdjęcie na Instagram.
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

To czy Magda Gessler faktycznie ma problem z alkoholem zostaje tylko kwestią domysłów i bez jasnego postawienia sprawy przez samą zainteresowaną nie można tego orzec na pewno.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie inaczej było także i tym razem, Magda Gessler obchodzi właśnie urodziny i z tej okazji udostępniła na swoim koncie Instagramowym zdjęcie z podpisem: „Moje urodziny dzień później .. Dziękuje za cudowne życzenia”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polaków wryło! Gessler zaatakowała Andrzeja Dudę na wizji!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jednak jeden z czujnych fanów zauważył, że Pani Magda urodziny ma dopiero jutro i pomyliły się jej dni. Odpowiedź była jeszcze bardziej niezrozumiała, Gessler odpisała: „i fzis i jutro”. Faktycznie takie wpisy mogą budzić zrozumiałe obawy fanów.

Z okazji urodzin pragniemy złożyć Pani Magdzie najserdeczniejsze życzenia, a także liczymy, że pozostanie w jak najlepszym zdrowiu.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony
Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą
Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok
Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają