Wywiad z Godlewskimi. Widzowie pukają się w głowę. Pozostał niesmak

Małgorzata i Monika „Esmeralda” Godlewskie gościły ostatnio w programie TVP, „Pytanie na śniadanie”. W rozmowie z Moniką Zamachowską i Michałem Olszańskim deklarowały, że to dopiero początek ich kariery i przygody z muzyką. Mają nawet w planach nagranie płyty! Nie wszystkim widzom podobał się występ dziewczyn.

Siostry Godlewskie zaistniały w mediach tuż przed świętami, gdy do sieci trafiły filmiki z wykonywanymi przez nie kolędami i innymi piosenkami. Zaśpiewany w duecie utwór „Pada śnieg” ma już ogromną ilość wyświetleń!

Wraz z popularnością przyszła również krytyka. Jednak siostry chyba się nią za bardzo nie przejmują i korzystają ze swoich pięciu minut.

Ostatnio Monika „Esmeralda” i Małgorzata gościły w „Pytaniu na śniadanie”. W rozmowie zadeklarowały, że to dopiero początek ich medialnej kariery. Zaczynają nowe projekty (w tym muzyczne), powstają piosenki dla nich, w planach jest również nagranie płyty.

„Chcemy pokazać, że my potrafimy śpiewać i będziemy śpiewać””, „Ja uważam, że bardzo ładnie śpiewamy” – przekonywała Małgosia i dodawała, że opublikowane w sieci wideo było nagrane telefonem, więc jej głos inaczej może brzmieć na żywo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na dowód zaśpiewała w studiu „Kolorowy wiatr”. Niestety, siostra nie dołączyła do jej występu, ponieważ – jak tłumaczyła – wstała 20 minut temu i się nie rozśpiewała. Mimo to była bardzo zachwycona wokalem Małgosi. „To było takie piękne, że ja aż muszę popić wodą” – mówiła.

Przy okazji rozmowy okazało się, że Małgorzata od dawna marzyła o zostaniu wokalistką. Chodziła nawet do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się grać na gitarze i na pianinie. Oprócz tego śpiewała też w dziecięcym zespole.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie wszystkim podobał się fakt, że siostry zostały zaproszone do „śniadaniówki” TVP. „Szokkk”, „Masakra”, „Jest mnóstwo nieznanych i utalentowanych osób. A w tv takie coś.”, „Świat się kończy i telewizja też!!! Nie macie już kogo zapraszać do programu?!” [pisownia oryginalna] – to tylko część komentarzy.

Myślicie, że siostry Godlewskie zaistnieją w mediach na dłużej? Bo one co do tego nie mają wątpliwości.