Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Udostępnij:

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje. Za nami kolejny odcinek uwielbianego przez widzów stacji TVN programu „Kuchenne Rewolucje”. Magda Gessler jako królowa polskich restauracji o raz kolejny zmierzyła się z trudnościami aby pomóc wyjść na prostą mocno pogubionym restauratorom.

W ostatnim odcinku „Kuchennych Rewolucji” na warsztat został wzięty lokal w Kaliszu. To co tam się działo trudno opisać słowami. Brud, syf i szeroko rozumiana niekompetencja oraz brak jakiejkolwiek wyobraźni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Adam Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! (Zdjęcie)

Restauracja była tak mocno zapuszczona, że karmienie ludzi pożywieniem wychodzącym z kuchni groziło poważnymi powikłaniami zdrowotnymi.

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje: otworzyła puszkę Pandory.

Wchodząc na inspekcję czystości do kuchni już od samego początku Magda Gessler nie kryła swojego zażenowania, później było coraz gorzej. Takiego brudu jaki widniał w tej restauracji nie widzieliśmy chyba w żadnym z wcześniejszych odcinków programu „Kuchenne Rewolucje”.

Klejące, czarne ściany, obdrapane meble, wszechobecny stary tłuszcz, popękane kafle…. Najgorsze jednak przyszło gdy prowadząca program zaczęła przyglądać się wyłożonym kaflami parapetowi.

Postanowiła zerwać białe listwy położone na ścianie i… szok. Pod spodem mnóstwo brudu, tłuszczu i martwe robaki!

ZOBACZ TAKŻE: Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Tego już było za wiele. W ruch poleciał stół do pierogów, Magda Gessler straciła nad sobą panowanie. Żona właściciela uciekała przed kamerami płacząc. Sami chyba nie byli świadomi tego co zrobili z kuchnią we własnym lokalu.

Zdjęcie na Faceboku – OBRZYDLIWE!

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler, Kalisz, Facebook.com
Kuchenne Rewolucje Magda Gessler, Kalisz, Facebook.com

Magda Gessler na swoje facebookowe konto wrzuciła zdjęcie, na którym widać z bardzo bliska padłe muchy odkryte w restauracji. Po co to zrobiła skoro w odcinku programu „Kuchenne Rewolucje” już wszystko zostało powiedziane i pokazane? Mało tego, zainicjowała w komentarzach rozmowę pytając czy ma wśród swoich fanów pracowników sanepidu co nie zostało z kole zbyt dobrze przyjęte przez część komentujących.

Czy chciała w ten sposób upuścić trochę złości czy dodatkowo jeszcze poniżyć właścicieli lokalu?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie
Szok! Nieznana przeszłości księży z reportażu Sekielskiego. Nikt o tym nie wspomniał
Prawica w szoku.Wojciech Cejrowski zdradził na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach
Magda Gessler dodała zdjęcie i wywołała burzę. Takiej reakcji się nie spodziewała!

, ,