Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska przestrzega, na portalu Instagram, swoich fanów przed szalejącą pogodą, mamy uważać na grad wielkości pięści. Jednak w komentarzach zauważono kilka razy, że Gąsiewska chyba wstrzyknęła sobie botoks. Czy gwiazda serialu Rodzinka.pl (TVP) faktycznie przeszła taki zabieg?

Młoda gwiazda TVP i serialu Rodzinka.pl Wiktoria Gąsiewska udostępniła ostatnio kolejne zdjęcie na portalu Instagram. Aktorka wydaję się być przestraszona i przestrzega, żeby uważać na grad wielkości pięści. Czyżby sama doświadczyła gdzieś w Polsce takiego zjawiska?

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska chciała dobrze. Wyszła makabra. „Testują to na zwierzętach!”

W komentarzach pod zdjęciem padają jednak pytania o jej wygląd, a w szczególności o dużo większe na ostatnich fotografiach usta. Internauci zastanawiają się, czy Gąsiewska wstrzyknęła sobie w nie botoks?

Czy Gąsiewska wstrzyknęła sobie Botoks? Zobacz na Instagram

Czy Gąsiewska (Rodzinka.pl, TVP) wstrzyknęła sobie Botoks? Gwiazda ostrzega też na portalu Instagram, że grozi nam grad wielkości pięści.
Czy Gąsiewska (Rodzinka.pl, TVP) wstrzyknęła sobie Botoks? Gwiazda ostrzega też na portalu Instagram, że grozi nam grad wielkości pięści.

Na zdjęciu widać wyraźnie, że usta Wiktorii są dużo bardziej krągłe i napuchnięte, wielu podejrzewa, że była ona na zabiegu powiększającym. Zastanawiające jest też zmęczenie jakie bije z oczu i miny młodej aktorki, czyżby jej obowiązki ją przytłaczały? A może to jeszcze przerażenie po przeżyciu gradobicia, kiedy padało gradem wielkości pięści?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło

Co do urody Wiktorii Gąsiewskiej nikt nie ma wątpliwości, jest naprawdę piękną kobietą. Pytaniem pozostaje, jeżeli oczywiście poddała się powiększaniu ust, po co pięknej, młodej i powabnej dziewczynie taki zabieg? Oczywiście wielu się ten nowy image aktorki będzie podobał, ale jej naturalna uroda była tak samo, jeżeli nie bardziej powalająca.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wojewódzki i Korwin. Król TVN upokorzony we własnym show
Skandal! Wojewódzki obraził publicznie swoich fanów. Zrobił to specjalnie?
Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli
Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem

, , , , ,