Biedroń nie widzi porozumienia z PO. Olejnik była załamana

Udostępnij:

Aktualnie w wszelkich sondażach wyborczych zdecydowanie zwycięża Prawo i Sprawiedliwość. Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego nie schodzi ze szczytu badań od ponad czterech lat. Tradycyjnie na drugim miejscu znajduje się Koalicja Obywatelska,  która po braku osiągnięcia porozumienia z Lewicą straciła sporą część poparcia. O ewentualnej możliwości powrotu do politycznego mariażu z KO wypowiedział się w rozmowie z Moniką Olejnik Robert Biedroń  – jeden z liderów Lewicy.

Czytaj też: Magda Gessler będzie babcia? Jedno z jej dzieci może zostać rodzicem!

Monika Olejnik pytając Biedronia o ewentualne poparcie dla ewentualnego rządu Małgorzaty Kidawy Błońskiej otrzymała następującą odpowiedź:

Nie chciałbym się wypowiadać na ten temat. To jest problematyczne. Ten eksperyment pod nazwą kandydatka na premiera się nie udał. Ani nie bryluje w sondażach popularności, ani PO nie bryluje w sondażach, mamy skandal z Neumannem.

Biedroń u Olejnik: Nie widzę możliwości porozumienia z KO

O ewentualnej możliwości powrotu do politycznego mariażu z KO wypowiedział się w rozmowie z Moniką Olejnik Robert Biedroń  - jeden z liderów Lewicy.
O ewentualnej możliwości powrotu do politycznego mariażu z KO wypowiedział się w rozmowie z Moniką Olejnik Robert Biedroń – jeden z liderów Lewicy.

Po czym dodał:

Z troską podchodzę do PO, która traci. Zostały dwa dni, Grzegorzu! Ja widzę kopanie się po kostkach. Po co te konferencje atakujące Lewicę?

Zobacz również: Wojewódzki ostro do Żmudy Trzebiatowskiej! Fani zniesmaczeni

Niestety KO jest bardzo słaba

— powiedziała Olejnik.

Źródło: DoRzeczy

Polecamy:

Doda drastycznie się zmieniła. Fani przerażeni!
Wieniawa idzie drogą Kurdej Szatan? To może być jej koniec w TVP!
U Kurdej Szatan kryzys! Czy to koniec jej małżeństwa?
Wojewódzki beszta swoich gości! Fani w szoku
Kurdej Szatan wpisuje się w trend. Internauci nie przepuścili okazji, by z niej zakpić
loading...

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →