U Kurdej Szatan kryzys! Czy to koniec jej małżeństwa?

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan przechodzą kryzys? Para do niedawna razem występowała w programie Taniec z Gwiazdami,  z którego niestety już w drugim odcinku odpadł Rafał Szatan. W mediach z tego powodu pojawiło się wiele domysłów i plotek mówiących wprost,  że małżeństwo gwiazdy serialu M jak Miłość aktualnie przechodzi kryzys. Jednym z powodów ma być wysoka pozycja w świecie show biznesu  Basi Kurdej Szatan. Z kolei jej mąż nie za bardzo odnajduję się w wędrówce na sam szczyt.

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan przechodzą kryzys?

Czytaj też: Kurdej Szatan wpisuje się w trend. Internauci nie przepuścili okazji, by z niej zakpić

Barbara Kurdej Szatan to przede wszystkim aktorka bardzo dobrze znana z serialu M jak Miłość oraz licznych programów rozrywkowych telewizji Polsat oraz TVP. Początki jej kariery były bardzo niepozorne,  ponieważ Basia zaczynała karierę od występów w reklamach telewizyjnych. Dopiero po tym etapie otrzymała propozycję gry w serialu M jak Miłość, gdzie producenci zauważyli u aktorki spory potencjał. Na przestrzeni czasu można powiedzieć,  że się mieli nosa.

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan przechodzą kryzys? Para do niedawna razem występowała w programie Taniec z Gwiazdami.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Czytaj też: Gwiazda mści się na ojcu na oczach wszystkich!

Z kolei Rafał Szatan to podobnie jak Basia aktor oraz również piosenkarz. Mogliśmy go poznać przede wszystkim w programie Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie przez wiele odcinków zdobywał serca fanów. W tym sezonie otrzymał wraz żona angaż wystąpienia w Tańcu z Gwiazdami,  lecz niestety został wyeliminowany już w drugim odcinku programu. Czy w takiej sytuacji małżeństwo Szatanów może być zagrożone? Chodzi tu przede wszystkim o pozycję Basi nad Rafałem. Według informacji podanych przez media  – Rafał pochodzi z rodziny,  gdzie to mężczyzna odgrywa główną rolę w całym związku. Patrząc na aktualne sukcesy Basi można śmiało stwierdzić,  że wyuczony światopogląd Rafała został w tym momencie bardzo mocno naruszony. Stąd coraz częściej można spotkać się z informacjami sugerującymi wprost,  że Rafał i Basia przechodzą poważny kryzys. 

W szczególności warto zwrócić uwagę na panującą w mediach opinię, która sugeruję wprost,  że gdyby nie Basia, to tak naprawdę jej męża w codziennych mediach by po prostu nie było. To z pewnością musi mocno wpływać również na męskie ego Rafała,  który jest facetem,  który raczej nie pozwoli sobie odebrać roli wodza w związku. A jak jest wasza opinia w tym temacie? Kryzys to tylko plotki,  czy być może coś w tej sprawie jest na rzeczy?

POLECAMY:

Wieniawa przeżyła koszmar! Miała tylko jedno wyjście
Aleksandra Szwed Szokuje! Zobaczcie co pokazała w sieci (Foto)
Woźniak Starak przerywa milczenie. Apeluję do mediów
Kurdej Szatan o początkach w M jak Miłość. Będziecie w szoku!
Mandaryna szczerze o Wiśniewskim. Powiedziała, co o nim myśli

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →