Cejrowski upokorzył Rusin! „Narobiła w gacie”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wojciech Cejrowski znany jest ze swojego ciętego języka, tym razem oberwało się Kindze Rusin. Podczas wyborów 2019 do Parlamentu Europejskiego, dziennikarka TVN zaczepiła Zofię Klepacką, krzycząc do niej „wstyd!” przez całą ulicę. Dlatego Klepacka śmiało do niej podeszła i mocno wyraziła swoje niezadowolenie z takiego zachowania. Cejrowski stwierdził, że Rusin narobiła w gacie ze strachu w tym momencie.

CZYTAJ TEŻ: Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W niedzielę, gdy wybory 2019 do EU trwały w najlepsze przed jednym z lokali wyborczych w Warszawie doszło do spięcia między Kingą Rusin, dziennikarką TVN, a Zofią Klepacką, polską medalistką olimpijską. Także Wojciech Cejrowski, który zazwyczaj nie przebiera w słowach i tym razem dał popis swych umiejętności oratorskich. Kontrowersyjny publicysta stwierdził, że Rusin narobiła w gacie, w momencie kiedy Zofia Klepacka do niej podeszła.

Cejrowski atakuje Rusin!

Cejrowski skomentował kłutnię Rusin (TVN) i Klepackiej podczas wyborów 2019. Stwirdził, że Rusin narobiła w gacie ze strachu przed Klepacką.
Cejrowski skomentował kłutnię Rusin (TVN) i Klepackiej podczas wyborów 2019. Stwirdził, że Rusin narobiła w gacie ze strachu przed Klepacką.

Cejrowski czekał ze swoim komentarzem prawie tydzień, ale gdy już to uczynił zrobił to konkretnie. Jest mu zdecydowanie bliżej z poglądami do utytułowanej olimpijki, więc postanowił ją wesprzeć.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak przekazała Klepacka, dziennikarka krzyczała do niej z drugiego końca ulicy „wstyd!”. Sportsmenka nie mogła pozostać na to obojętna i podeszła skonfrontować sytuację. Także postanowiła zacząć nagrywać burzliwą dyskusję jak w tym momencie rozgorzała. Opinia publiczna podzieliła się prawie od razu. Część internautów potępiła Zofię Klepacką i domaga się zwrotu medali i zakończenia występów w reprezentacji kraju. Inni stanęli w jej obronie. Wśród nich znalazł się właśnie Wojciech Cejrowski.

Jak można wyczytać na jego koncie Facebookowym:

„Ta #Klepacka to jest babka z żelaza. Gdy szła na wybory, Kinga Rusin (taka dziennikareczka TVN) zaczęła na nią krzyczeć „wstyd!” przez pół ulicy. Klepacka włączyła nagrywanie na komórce i podeszła do Rusin skonfrontować – zaczął wpis. A dalej napisał: – Rusin narobiła w gacie, już taka odważna nie była, gdy usłyszała od Klepackiej: jestem medalistką olimpijską, wygrałam dla Polski, a pani co w życiu osiągnęła?”. Komentuje Wojciech Cejrowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler kompletnie oszalała?! Fani zachwyceni

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybory do Europarlamentu w 2019 roku przebiegały dosyć spokojnie. Incydent między Kingą Rusin i Zofią Klepacką był jednym z niewielu. Wybory wygrał PiS z ponad 45% poparciem, na drugim miejscu uplasowała się KE z ponad 38% poparciem. Próg wyborczy przekroczyła jeszcze wiosna z 6% poparciem wyborców.

źródło: Se.pl

POLECAMY:

Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec
Koniec świata już w czerwcu! On jest tego pewien
Scheuring Wielgus upokorzona przez wyborców. Zapamięta to na długo
Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie
Doda miażdży hejterów! Tym żyje cały internet (foto)
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →