Córka Tuska porównała PiS i prezydenta do nazistów i Hitlera! Nikczemne słowa

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kasia Tusk na portalu Instagram odniosła się do ostatniej sytuacji wokół LGBT i polityków PiS.

Aktualnie cała Polska żyje wydarzeniami wokół wyborów prezydenckich i tematu LGBT. Kwestie środowisk homoseksualnych poruszył Andrzej Duda, który określił LGBT jako ideologię. Nie wszyscy zgodzili się jednak ze stanowiskiem prezydenta. Najbardziej krytycznie do opinii Andrzeja Dudy podeszły środowiska lewicowe oraz celebryci. Dziś do tego grona dołączyła Kasia Tusk.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Uwaga: Nowy obowiązek dla kierowców! Za brak tej rzeczy czekają wysokie kary

Aktualnie tematem numer jeden w polskich mediach jest kwestia LGBT. Temat został poruszony przez prezydenta Andrzeja Dude, który określił LGBT mianem ideologii. Słowa głowy państwa zostały skrytykowane przede wszystkim przez środowiska lewicowe oraz celebrytów. Do ich grona dziś dołączyła również Kasia Tusk. Córka byłego premiera odniosła się do problemu w nawiązaniu do znanych dzieł literackich. Wśrod nich były tytuły czterech książek: ” Kamienie na szaniec ” Aleksandra Kamińskiego, „Serce Europy” Normana Daviesa”, „Utwory wybrane” Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, oraz „Wywieranie wpływu na ludzi” Roberta Cialdiniego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kasia Tusk na portalu Instagram odniosła się do ostatniej sytuacji wokół LGBT i polityków PiS.

O powieści Kamińskiego córka byłego premiera napisała, że nie warto czytać streszczenia. „To mądra i wzruszająca opowieść o zwykłych chłopakach, którzy w czasach wojny robili niezwykłe rzeczy. Bohaterowie wojenni często figurują w przemówieniach obecnej władzy. Przyjemnie jest się ogrzać w blasku ich odwagi i moralnej odpowiedzialności za słabszych, pokrzywdzonych i napiętnowanych” – dodała.

Zobacz również: Fronczewski przeżywa koszmar. Smutne doniesienia o aktorze

Zastanawia się jednak, czy bohaterowie cieszyliby się z przemówień, „gdzie wymieniane są ich nazwiska, aby dzień później ten sam mówca tworzył podziały na lepszych i gorszych, podziały, przez które tamci bohaterowie stracili kiedyś życie”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W następnej części swojej wypowiedzi Kasia Tusk dzisiejsze hasła przeciw LGBT porównała do haseł przeciw żydom stosowanych przez Niemców.

Ktoś kiedyś powiedział „Niemcy bez Żydów”, dziś ktoś mówi „Polska wolna od LGBT” – dodała Kasia Tusk. I zaapelowała: „Jeśli udajesz, że nie widzisz podobieństwa, jeśli wydaje ci się, że to pierwsze jest niedopuszczalne, a to drugie ma jakieś moralne wytłumaczenie, to usiądź proszę wygodnie na fotelu i przemyśl to jeszcze raz”.

Kasia Tusk na portalu Instagram odniosła się do ostatniej sytuacji wokół LGBT i polityków PiS. Co powiedziała córka Donalda Tuska?
Kasia Tusk na portalu Instagram odniosła się do ostatniej sytuacji wokół LGBT i polityków PiS. Co powiedziała córka Donalda Tuska?

Źródło: Pudelek

Zobacz też:

Poważne zagrożenie stało się faktem. Polacy masowo dostają SMS’y z rządowej agencji

PKW podjęła decyzję ws wyborów w ostatniej chwili! Jest oficjalny komunikat

Siostra Morawieckiego ujawniła prawdę! Udzieliła wywiadu

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →