Kolejny zakaz zniesiony! Przestaje obowiązywać od jutra

Obostrzenia w Polsce: Rząd zdecydował, że od jutra kolejny zakaz zostaje zniesiony, zostana otwarte urzędy. Przypomnijmy, że przedłużono zakaz zgromadzeń.

Czytaj też: Tajne spotkanie grupy Bilderberg z udziałem Trzaskowskiego

Już od 25 maja, a więc najbliższego poniedziałku milony Polaków będzie mogło ponownie załatwić swoje najważniejsze sprawy w urzędach. Otwarcie tych placówek jest spowodowane przede wszystkim wprowadzeniem w życie kolejnego etapu znoszenia obostrzeń. Od ponad dwóch miesięcy Polacy byli zmuszeni załatwiać najważniejsze sprawy urzędowe zdalnie. Teraz wszystko ma ulec zmianie.

Kolejny zakaz zniesiony przez rząd

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów do pracy wracają wszystkie urzędy administracji samorządowej oraz rządowej. Interesanci będą mogli stawić się w urzędach osobiście i załatwić niezbędne sprawy.

Do tej pory taka możliwość przysługiwała im wyłącznie zdalnie przy użyciu komputera. Niestety nie wszyscy chętnie korzystali z tej drogi. Chodzi tu przede wszystkim o osoby starsze, które przez lata wolały pewne sprawy załatwiać osobiście niż na odległość.

Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem

mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Zobacz również: Po co były filmy Sekielskiego i Latkowskiego? Polacy zrobieni na szaro

Oczywiście załatwianie spraw urzędowych będzie się odbywać przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych takich jak ograniczona liczba petentów oraz zachowanie odpowiednich środków higieny oraz także bezpieczeństwa.

Obostrzenia w Polsce: Rząd zdecydował, że od jutra kolejny zakaz zostaje zniesiony, zostana otwarte urzędy. Przypomnijmy, że przedłużono zakaz zgromadzeń
Obostrzenia w Polsce: Rząd zdecydował, że od jutra kolejny zakaz zostaje zniesiony, zostana otwarte urzędy. Przypomnijmy, że przedłużono zakaz zgromadzeń/ screen YouTube

Źródło: wp

Polecamy także:

Latkowski grozi Wojewódzkiemu! Ponownie, ostro atakuje

Rząd niespodziewanie zniósł bardzo uciążliwy zakaz. Duża część Polaków zachwycona

Przedłużono zakaz obowiązujący wszystkich Polaków

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →