Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Trzaskowskiego!

Wybory Prezydenckie 2020: Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski i jego żona pokazali w serwisie Instagram jak jest obchodzona przez nich 18 rocznica ślubu. Na zdjęciach widać ewidentną prawdę o ich związku.

22 czerwca Rafał Trzaskowski i jego żona Małgorzata obchodzili 18 rocznicę ślubu. Kandydat na prezydenta Koalicji Obywatelskiej postanowił podzielić się tym faktem w mediach społecznościowych. Trzaskowski opublikował w serwisie Instagram fotografię, na której widnieje on i jego żona. Zdjęcie zrobione zostało w dniu ślubu szczęśliwej pary.

Czytaj też: Szokujące wieści! Małysz potwierdził: „Mam koronawirusa”

W związku ze startem w odbywających się za kilka dni wyborach prezydenckich Rafał Trzaskowski mocno zwiększył swoją aktywność w mediach społecznościowych. Konto na Instagramie założyła nawet jego żona Małgorzata. Wiele sondaży wskazuje, że Rafał Trzaskowski może znaleźć się w drugiej turze wyborów, a także będzie głównym przeciwnikiem obecnego Prezydenta Andrzeja Dudy w drodze po reelekcję. Nie dziwi więc fakt zamieszczania przez niego zdjęć mających zwiększyć popularność.

Rafał Trzaskowski i jego żona Małgorzata obchodzą 18 rocznicę ślubu

Tym razem zabieg chyba podziałał, gdyż kandydat na prezydenta zabrał pokaźną ilość pozytywnych komentarzy i gratulacji z okazji 18 rocznicy ślubu. Trzaskowski napisał pod zdjęciem.

Zobacz również: Polska wstrzymała oddech. Szumowski potwierdził informacje, na które czekały miliony ludzi

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

„Dokładnie 18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a potem było już tylko lepiej! Dziękuję za wszystko” – skomentował zdjęcie Trzaskowski.

Rafał postanowił pokazać zdjęcie, na którym nowożeńcy wychodzą z kościoła po dopiero zakończonej ceremonii zaślubin.

Wybory Prezydenckie 2020: Rafał Trzaskowski, 18 rocznica ślubu

Z kolei Małgorzata Trzaskowska opublikowała na swoim koncie na Instagramie inną fotografię. Przedstawia ona młodą parę już na weselu, gdy tańczą swój pierwszy taniec.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nie żyje słynny i wybitny reżyser. Świat w żałobie.

Katastrofa w Warszawie! Gdzie podziewa się Trzaskowski? Przerażające wideo obiega sieć

To może Cię również zainteresować:

TVP ma poważny problem! Gigantyczne konsekwencje dla stacji

Tusk liczył na ciepłe powitanie. Polacy pokazali co o nim myślą

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →