Tragedia w The Voice Kids: Alicja Górzyńska nie pojawiła się w studio

Tragedia w The Voice Kids: Alicja Górzyńska nie pojawiła się w studio i nie wzięła udziału w bitwach, w których miała zaśpiewać w trio.

Czytaj też: Portal TVP Info ujawnia rozmowy Giertycha z „Sokiem z Buraka”

Jurorzy wygłosili bardzo emocjonalne przemówienie i zapewnili, że na dziewczynkę czeka miejsce w przyszłej edycji The Voice Kids.

Ta informacja spadła na wszystkich jak grom z jasnego nieba. Nagle okazało się, że dziewczyny które miały zaśpiewać w trójkę, będą zmuszone stworzyć duet. Wszystko przez to, że Alicja Górzyńska z niezwykle ważnych powodów nie pojawiła się na nagraniach do programu „The Voice Kids”.

Tragedia w The Voice Kids: Alicja Górzyńska nie zaśpiewa

„Szanowni widzowie, należy się wam wyjaśnienie. W studiu i przed telewizorami powinna stanąć tutaj Alicja, na którą wszyscy bardzo czekaliśmy” – powiedział przed jedną z Bitew Tomasz Kammel.

Informację podano kilka godzin przed rozpoczęciem nagrań do odcinka

„Różne osobiste względy sprawiły, że nie ma jej dziś z nami. Alicjo, wysyłamy mnóstwo buziaków i energii oraz całe morze braw licząc na to, że wspomniane okoliczności przeminą a ty pojawisz się w kolejnej edycji, na którą oficjalnie cię teraz serdecznie zapraszam w imieniu nas wszystkich” – dodał.

Zobacz również: Monika Olejnik ostro zaatakowała Borysa Budkę

Do tego, że Alicja Górzyńska jest nieobecna w The Voice Kids odniósł się również trener ekipy, Dawid Kwiatkowski:

To jest pierwsza taka sytuacja w 'The Voice Kids', przynajmniej w Polsce, ale myślę, że też na świecie. Dziewczyny miały niewyobrażalnie trudne zadanie, bo dowiedziały się o tym dziś rano. Miało być to trio, a duet to całkiem coś innego” – powiedział Dawid Kwiatkowski. 

Wszystko będzie można obejrzeć dziś o godzinie 20 na antenie TVP.

Tragedia w The Voice Kids: Alicja Górzyńska nie pojawiła sie w studio i nie wzięła udziału w bitwach, w których miała zaśpiewać w trio
Alicja Górzyńska nie zaśpiewa w The Voice Kids

Polecamy również:

Grabowski powiedział co sądzi o Kaczyńskim. Opozycja w szoku

Żona Żukowskiego przerwała milczenie! Ujawniła wstrząsającą prawdę o aktorze. Koszmar

Zarobki Wojewódzkiego ujawnione! To się nie mieści w głowie

, ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →