Anna z „Rolnik Szuka Żony” zniszczona w sieci – ogromny hejt

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Stelmaszczyk i Jakub Napierała to gwiazdy TVP i programu „Rolnik szuka żony„, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Niedawno milionom widzów wydawało się, że to właśnie Annie i Kubie uda się po programie stworzyć udany związek. Niestety pod koniec zeszłego miesiąca media obiegła bardzo smutna wiadomość. Okazało się, że Anna i Jakub już ze sobą nie są. Jako pierwsza tą wiadomość opublikowała Anna. Następnie wszystko w mediach społecznościowych potwierdził Kuba. Dziś niestety fani szukają winnego całej sytuacji. Zdecydowana większość uważa, że winna jest Anna. Na mediach społecznościowych uczestniczki „Rolnik szuka żony” znajduję się wiele złośliwych komentarzy ze strony fanów. Czy mają rację?

Fani oskarżają Annę

Anna Stelmaszczyk i Jakub Napierała to gwiazdy TVP i programu „Rolnik szuka żony”, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Pod koniec zeszłego miesiąca media obiegła informacja o rozstaniu popularnej pary. Oficjalnym powodem miała być różnica między Anną i Kubą w postrzeganiu świata i planów na przyszłość. Pierwsza o całej sytuacji postanowiła poinformować widzów Anna, która napisała krótkie oświadczenie w mediach społecznościowych. Na drugi dzień to samo zrobił Kuba.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Z uwagi na szacunek dla ludzi którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo ,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły”

– napisała na Instagramie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Stelmaszczyk, a także Jakub Napierała, gwiazdy TVP i programu Rolnik szuka żony

Dziś niestety cała wina za rozstanie została przerzucona na Annę. Na jej mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza. Internauci w następujący sposób komentują najnowsze publikację uczestniczki programu:

„Widzę przede wszystkim że zabawiła się Pani Jakubem, a i teraz świetnie się Pani bawi. Szybko się Pani pocieszyła. Nie pasował do wizerunku. Fajne mu Pani walentynki urządziła”

„Jaka uchachana… po „miłości” ani śladu. Czyli to taka gra, zaistnieć w tv i na Instagramie. (…) czuję fałsz i obłudę”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Taaa, taka przykrywka niedostępnej, trudnej, stłamszonej przez życie a później nagle zmiana frontu to już jaki typ”

– czytamy na portalu Instagram.

CZYTAJ TAKŻE:  Ostrzeżenie IMGW: Będzie niebezpiecznie

Na szczęście znalazła się również grupa fanów, która postanowiła wziąć w obronę Annę.

„Super, należy cieszyć się życiem, nie rozumiem czemu tak kuje ludzi w oczy czyjeś szczęście”.

– czytamy na profilu Anny.

Anna Stelmaszczyk i Jakub Napierała to gwiazdy TVP i programu Rolnik szuka żony, którego prowadzącą jest Marta Manowska.  Pod...
Anna/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Polska wystosowała oficjalne pismo do Rosji ws Smoleńska

CZYTAJ TAKŻE:

Lech Wałęsa nawołuje do buntu. Internauci nie zawiedli

Zaskoczenie! Wiadomo kto zastąpi Kurdej-Szatan w „Dance Dance Dance”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →