Ile Anna Mucha ma lat? Będziesz w szoku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha przyszła na świat 26 kwietnia 1980 r znana z „M jak Miłość, wiadomo już ile ma lat, kiedy ma urodziny jej wiek to już nie tajemnica.

Czytaj też: Afera! Wykradli tajne dane WHO i innych organizacji i umieścili je w sieci

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niedawno aktorka obchodziła swoje 30-lecie pracy na scenie. Mucha swoje pierwsze kroki w aktorstwie stawiała na samym początku lat 90. To wówczas Andrzej Wajda postanowił zaproponować jej grę w filmie pt. „Korczak”.

Zobacz również: Kiedy otwarcie granic? Morawiecki odpowiada

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Następnie aktorka wystąpiła jeszcze w wielu głośnych filmach, serialach oraz również programach rozrywkowych.

Ile lat ma Anna Mucha?

Anna Mucha to aktorka znana najbardziej z serialu „M jak Miłość” w Telewizji Polskiej oraz ostatnio jako jurorka w „Dance, Dance, Dance”. Jednakże to właśnie serial spowodował największy przyrost popularności Anny w polskim społeczeństwie.

Odgrywana przez nią postać Magdy Marszałek jest do dziś autorką najważniejszych wątków w serialu. Mimo wszystko to nie jest jedyna produkcja,  w której wystąpiła od dziś, 40 letnia Anna Mucha.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz też: Afera! Wykradli tajne dane WHO i innych organizacji i umieścili je w sieci

Wcześniej aktorkę mogliśmy oglądać w filmie „Młode Wilki”. Mucha pojawiła się również w kultowym serialu z lat 90 – „Matki żony i kochanki”, gdzie wcieliła się w postać energicznej Klary.

Trzeba jednak zaznaczyć,  że kariera Anny Muchy mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Przed paroma laty nie brakowało głosów mówiących,  że w aktorce znajdują się olbrzymie pokłady talentu. Dowodem na to miał być chociażby angaż Anny Muchy do filmu w reżyserii Stevena Spielberga pt. „Lista Schindlera”.

Poza tym aktorka wystąpiła jeszcze w takich filmach polskiej produkcji jak: „Panna Nikt”, „Chłopaki nie płaczą”, „Młode wilki 1/2”, „Och, Karol 2”, „Wkręceni 2” czy „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. Ma także na swoim koncie kilka wstępów w teatrze telewizji.

Życie prywatne

Prywatnie aktorka jest mama dwójki dzieci. Są one owocem jej ostatniego oficjalnego związku z Marcelem Sorą. Dziś w mediach najbardziej głośny jest wątek jej związku z lat 2003-2007. To wówczas Anna była związana z Kubą Wojewódzkim.

Teraz od dawna w mediach pojawiają się spekulacje o ich powrocie do związku. Wszystko jednak wskazuje na to, że pozostali zwyczajnie dobrymi przyjaciółmi. Sama Anna Mucha urywa plotki tłumacząc, że jest w związku z biznesmenem z Warszawy.

Źródło: Telemagazyn

Anna Mucha przyszła na świat 26 kwietnia 1980 r znana z "M jak Miłość, wiadomo już ile ma lat, kiedy ma urodziny jej wiek to już nie tajemnica
Anna Mucha przyszła na świat 26 kwietnia 1980 r znana z „M jak Miłość, wiadomo już ile ma lat, kiedy ma urodziny jej wiek to już nie tajemnica

Polecamy również:

Wyszła prawda o Niemcach. Wszystko dzięki pandemii

Będą zwolnienia? Zobacz kto może pożegnać się z pracą

Metamorfoza Arlak z „Ranczo” powala na kolana!

Marlena z „Rolnik szuka żony” w żałobie. Tragedia

Metamorfoza Arlak z „Ranczo” powala na kolana!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →