Ostatni wpis Przybylskiej na Insta. Jest tam do dziś, wzruszające

W październiku tego roku minie 6 lat, od kiedy zmarła Anna Przybylska, ale jej rodzina i fani wciąż nie przestają wspominać nieodżałowanej aktorki. Mąż zmarłej, Jarosław Bieniuk oraz jej córka Oliwia, postanowili zachować profil na portalu Instagram, jaki prowadziła Anna Przybylska. Odwiedziny na nim sprawiają, że łzy same płyną do oczu.

Anna Przybylska umarła na raka trzustki, ale do końca życia starała się zachować normalność, co potwierdza jej rodzina. Jedną z najwspanialszych pamiątek po aktorce jest jej Instagram, na którym Anna Przybylska dzieliła się z fanami tym, co było dla niej ważne. Odwiedziny na jej profilu sprawiają, że łzy same cisną się do oczu, bowiem jej wpisy są… zwyczajne. Nie ma w nich użalania się nad sobą, tylko codzienne zachwyty uwiecznione w formie kolaży.

Ta pozorna zwyczajność wyciska łzy z oczu, bowiem ostatni wpis, jaki Przybylska dodała na 11 dni przed śmiercią, poświęcony był… jej ukochanym butom. Gwiazda musiała już wtedy wiedzieć, że jej czas dobiega końca, a jednak wciąż starała się żyć normalnie.

Rodzina wciąż utrzymuje konto na Insta, które prowadziła Anna Przybylska

Jarosław i Oliwia Bieniuk, jako najbliższa rodzina Przybylskiej, wciąż trzymają konto na portalu Instagram, jakie prowadziła Anna Przybylska. Wzruszające
fot.: Ostatni wpis Anny Przybylskiej, screen/ Instagram

Instagram Przybylskiej to forma pomnika aktorki. Pod zdjęciami wciąż pojawiają się nowe wpisy fanów, którzy chcą złożyć hołd jej pamięci. Rodzina gwiazdy miała świetny pomysł z tym, by nie zamykać jej konta, bowiem dzięki temu każdy może przekonać się jaką niezwykłą osobą była Anna Przybylska.

Czytaj też: Ostateczna decyzja ws. Królikowskiego zapadła! Właśnie przekazali wieści

Choć od śmierci aktorki minie wkrótce 6 lat, jej pamięć podtrzymuje rodzina, Jarosław i Oliwia Bieniuk, a także rzesze fanów, dla których Anna Przybylska była uosobieniem kobiecości, wdzięku i normalności.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Problemy Kurdej-Szatan podczas powrotu z wakacji! Zostali zatrzymani

Epidemia Koronawirusa: rozpoczął się śmiertelny wyścig

Marta Manowska załamała się, wylał się na nią nieprawdopodobny hejt

Woźniak-Starak ogłosiła szokującą decyzję! Nikt się tego nie spodziewał

Edyta Górniak pokazała się bez makijażu. Fanom opadły szczęki

Wtopa telewizji TVN! „Hotel Paradise” zmiażdżony przez widzów

, , , ,