Marta Manowska załamała się, wylał się na nią nieprawdopodobny hejt

Marta Manowska to jedna z największych gwiazd TVP, bowiem można ją oglądać między innymi w takich produkcjach, jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości” czy „The Voice senior”. Jednak, choć widzowie powszechnie kochają ją za jej ciepło, uśmiech i życzliwość, to i ona czasem styka się z krytyką. Tak było ostatnio, a hejt jaki na nią spadł sprawił, że Marta Manowska zupełnie załamała się.

Marta Manowska to wybitna osobowość telewizyjna

Marta Manowska, prowadząca "Rolnik Szuka żony" oraz "Sanatorium Miłości" w TVP załamała się, bo wylał się na nią ogromny hejt
fot.: Marta Manowska, screen/ Instagram

Pod koniec zeszłego roku Marta Manowska wzięła urlop, by nabrać sił przed kolejnymi produkcjami TVP i wyruszyła w podróż po Azji, ale pech chciał, że w tym samym czasie, w Chinach wybuchła epidemia koronawirusa, a na całym świecie – panika. Po powrocie do kraju, Manowska przeszła na Okęciu przedłużające się badania pod kątem obecności wirusa. Była to dla niej traumatyczna sytuacja, a hejt, jaki na nią spadł po ujawnieniu zdjęć sprawił, że Marta Manowska załamała się.

Nie spodziewała się widać, że ludzie tak ostro ją zaatakują, bowiem do tej pory miała raczej dobrą prasę. Ciepło i serce z jakimi prowadzi programy „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” sprawiło, że Manowska ulubienicą widzów.

Marta Manowska nie była przygotowana na hejt

Nic dziwnego, że gdy spadł na nią zupełnie nieuzasadniony hejt, Marta Manowska załamała się i usunęła w cień jeszcze bardziej.

Czytaj też: Wtopa telewizji TVN! „Hotel Paradise” zmiażdżony przez widzów

Nie było jej na rozdaniu „Telekamer”, zamknęła się w sobie i jeszcze bardziej zaczęła dbać o prywatność. Oby jak najszybciej wróciła do siebie, bo telewizja bez jej ciepłego uśmiechu nie będzie taka sama.

źródło: pikio

POLECAMY:

Sensacyjny wpis na Insta! Czy właśnie Anna Mucha potwierdziła rozstanie?

Polska zagrożona koronawirusem? Nie jesteśmy przygotowani, lekarze przerażeni

Wielka wpadka w TVP na żywo! „Dostałam takie polecenie”

Polityk PiS skatowana na śmierć! Makabryczne szczegóły w sprawie

Odgryzł policjantowi palec: Wyciekło nagranie z zatrzymania!

Koronawirus: Włochy odcinane od świata! Austria podjęła ważną decyzję

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,