Wtopa telewizji TVN! „Hotel Paradise” zmiażdżony przez widzów

Udostępnij:

Stacja TVN 7 wyemitowała właśnie pierwszy odcinek nowego programu „Hotel Paradise”, ale fani nie przyjęli go zbyt dobrze, twierdząc, że stacji przytrafiła się wpadka. Uznali bowiem, że premiera „Hotel Paradise” do złudzenia przypominała program „Love Island” Polsatu, którego uczestnicy także szukali miłości w egzotycznych lokacjach.

Jeśli pierwszy odcinek programu „Hotel Paradise” jest wyznacznikiem tego, jak będą wyglądać pozostałe, to można już powiedzieć, że nowe show TVN 7 powiela wiele schematów, jakie widzieliśmy już w „Love Island”. Fani zarzucają producentom, że program jest nudny, wtórny. Uczestnicy „Hotel Paradise” zachowują się w sposób żenujący i są do siebie bardzo podobni. Pojawiły się nawet słowa krytyki pod adresem lektora, bowiem ma on wadę wymowy i nie da się go słuchać.

Oczywiście, TVN 7 nie planował, że przytrafi mu się wpadka, bowiem z pozoru „Hotel Paradise” powinien odnieść sukces. Program prowadzony jest przez Klaudię El Dursi, znaną z „Top model” i powstał na podstawie sprawdzonego formatu. Coś jednak nie zaskoczyło, co udowodniła niedawna premiera „Hotel Paradise”.

Pierwszy odcinek programu „Hotel Paradise” przyniósł rozczarowanie

Fani są zdania, że premiera programu TVN 7 "Hotel Paradise" to wpadka, bo nie porwał ich pierwszy odcinek, a uczestnicy są zwyczajnie nudni.
fot.: Uczestnicy programu „Hotel Paradise”, screen/ Instagram

Część fanów wciąż ma nadzieję, że może pierwszy odcinek „Hotel Paradise” był tylko wypadkiem przy pracy i kolejne podniosą poziom, ale inni już chyba położyli kreskę na najnowszej produkcji.

Czytaj też: Wielka wpadka w TVP na żywo! „Dostałam takie polecenie”

Być może widownia ma już dosyć oglądania na ekranach ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia, oddających się bezmyślnej rozrywce w tropikalnych plenerach. Jeśli tak jest, to pewnie kolejny odcinek show „Hotel Paradise” zostanie skrytykowany tak mocno, jak pierwszy.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Polityk PiS skatowana na śmierć! Makabryczne szczegóły w sprawie

Odgryzł policjantowi palec: Wyciekło nagranie z zatrzymania!

Koronawirus: Włochy odcinane od świata! Austria podjęła ważną decyzję

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To dlatego Liszowska musiała wziąć rozwód! Sensacyjny powód

Zdrójkowski zalał się łzami na wizji! Szokujący powód

loading...

, , ,