Martyniuk zdradza sekret. Skąd znał Annę Przybylską?

Anna Przybylska i Zenon Martyniuk (Akcent, Disco Polo) pracowali razem? Nie ulega wątpliwości, że Anna Przybylska i Zenon Martyniuk to dwie wielkie gwiazdy. Aktorkę mogliśmy poznać przede wszystkim za sprawą jej gry w licznych kultowych filmach oraz serialach. Z kolei Zenek Martyniuk przez rzeszę fanów jest określany mianem króla polskiego Disco Polo. Dziś okazuje się, że przed laty Anna i Zenek mieli okazję ze sobą bardzo blisko współpracować. Nie miało to jednak miejsca na planie filmu. Wszystko wydarzyło się w bardzo zaskakujących okolicznościach.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie – Komorowski bezczelnie kłamie? (film)
  2. Szok! Kolejna para Marty Manowskiej rozstała się po programie
  3. Jakub z „Rolnik Szuka Żony” ma już dość. Wydał specjalne oświadczenie

Nie ulega wątpliwości, że Anna Przybylska i Zenon Martyniuk to dwie wielkie gwiazdy. Zenek dziś jest określany mianem króla polskiego Disco Polo. Z kolei Anna jest dla milionów Polaków jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek. Niestety Anna zmarła w 2014 roku na raka trzustki. Dla wielu osób był to olbrzymi szok. Każdy chciał, aby gwiazda zwyciężyła w tej jakże bardzo nierównej walce. Dziś okazuje się, że Anna została wspomniana w książce Zenka Martyniuka pt. „Życie to są chwilę”. Gwiazda polskiego disco spotkał aktorkę w bardzo zaskakującej sytuacji.

Anna Przybylska i Zenon Martyniuk (Akcent, Disco Polo) pracowali razem?

Czytaj też: Polacy będą masowo tracić prawa jazdy. Wszystko przez nowy przepis

Anna Przybylska i Zenon Martyniuk mieli się spotkać ze sobą na planie kręcenia klipu do utworu Zenka pod tytułem „Lato jest po to, aby kochać”. Jednak aktorka nie wystąpiła tam w roli aktorki, a charakteryzatorki i wizażystki. Okazało się bowiem, że gwiazda serialu „Złotopolscy” na początku swojej kariery dorabiała sobie w taki właśnie sposób.

„Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze Złotopolskich” 

– zdradził muzyk.

„Była już popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze”

– wspomina w „Życie to są chwile” lider zespołu Akcent.

Czytaj też: Gwiazda Polsatu nie żyje. Zmarła kilka miesięcy po ślubie

Anna Przybylska i Zenon Martyniuk (Akcent, Disco Polo) pracowali razem? Nie ulega wątpliwości,  że Anna Przybylska i Zenon Martyniuk ...
Zenek Martyniuk / screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →