Anna z „Rolnik szuka żony” szaleje. Przeżywa drugą młodość?

Anna Stelmaszczyk to gwiazda poprzedniej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którego prowadzącą od samego początku jest Marta Manowska.

Czytaj też: Kolejne zgony i zachorowania. Resort podał nowe dane

Anna budziła spore zainteresowanie wśród fanów popularnego „Rolnika”. Jej próby stworzenia związku z Jakubem były dopingowane przez rzeszę widzów.

Niestety ostatecznie nic z ich relacji nie wyszło i zarówno Kuba, jak i Anna teraz pozostają singlami. Mimo wszystko w tej sytuacji Anna nie zamierza płakać po rozstaniu z Jakubem. Jej ostatnie wpisy w mediach społecznościowych świadczą o tym, że wciąż czuje się jak nastolatka.

Anna Stelmaszczyk z „Rolnik szuka żony”

Cóż to była za edycja programu „Rolnik szuka żony”! Szósta edycja mogła nam dostarczyć naprawdę wiele pozytywnych, lecz również niestety negatywnych wrażeń. Rzesza widzów liczyła przede wszystkim na to, że po programie Anna i Jakub stworzą najbardziej udany związek ze wszystkich uczestników show.

Można powiedzieć, że w realizacji tego celu byli na naprawdę dobrej drodze. Tuż po zakończeniu programu mówiło się sporo o ich wspólnych kolacjach w Poznaniu. Niestety na początku roku wszystko uległo radykalnej zmianie.

View this post on Instagram

#Nie ważne ile masz lat# ważne żeby cieszyć się życiem i być pozytywnym wariatem 🙃

A post shared by Anna Stelmaszczyk (@asjszjn) on

Anna za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła poinformować fanów, że jej związek z Jakubem dobiegł końca. Powodem rozstania miały być zachodzące między nimi różnice w postrzeganiu świata. Na dodatek to właśnie Jakub miał wyjść z inicjatywą, aby zakończyć ich związek.

Czy dziś Anna rozpacza po rozstaniu? Otóż zdecydowanie nie! Można nawet rzec, że przeżywa drugą młodość. Niedawno nawet niedoszła rolniczka założyła konto na TikToku. Nastolatka pełną parą? Na to wygląda.

Zobacz również: Anna Mucha 30 lat temu. Tak zaczynała karierę. Cudowne zdjęcie!

Na dodatek po ostatnich wpisach Anny na Instagramie można wnioskować, że jest szczęśliwa. Czas spędza przede wszystkim w gronie najbliższych oraz przyjaciół. Myślicie, że prędko pozna miłość swojego życia? Czy po epizodzie z Kubą trochę odczeka?

Anna Stelmaszczyk to gwiazda poprzedniej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP, którego prowadzącą od samego początku jest Marta Manowska.
Anna Stelmaszczyk to gwiazda poprzedniej edycji programu „Rolnik szuka żony” w TVP, którego prowadzącą od samego początku jest Marta Manowska./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Cejrowski ostro zaatakował Korwina. Jest już kontra „króla”

Kuzyn Kaczyńskiego ujawnił prywatną rzecz prezesa PiS. Wyśpiewał wszystko

Anna Mucha 30 lat temu. Tak zaczynała karierę. Cudowne zdjęcie!

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →