Prezenterka TVN upokorzona publicznie! Nie zostawili na niej suchej nitki

Anna Wendzikowska prezenterka w „Dzień dobry TVN” nie pozwala na to żeby hejt, który zagościł na jej profilu na portalu Instagram była dalej akceptowalny. Wendzikowska została oskarżona o to, że jej waga jest zbyt niska, a figura za mało kobieca, dziennikarka powiedziała dość.

Anna Wendzikowska jest aktorką i prezenterką w porannym programie nagrywanym na żywo pod tytułem „Dzień dobry TVN”, gdzie bardzo często przeprowadza wywiady z gwiazdami filmowymi tak krajowymi, jak i zagranicznymi.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta

Ostatnio dziennikarkę spotkała nieprzyjemność, od jakiegoś czasu na portalu Instagram jest nieustannie atakowana przez część użytkowników. Zarzucają oni, że figura i waga jaką prezentuje na zdjęciach Wendzikowska jest nieodpowiednia. Twierdz, że jest stanowczo za szczupła i podejrzewają nawet anoreksję, część uważa także, że jej figura jest za mało kobieca i nie ma krągłości.

Wendzikowska nie pozwala na hejt na Instagram!

Wendzikowska (Dzień dobry TVN) nie pozwala na to żeby hejt na Instagram była dalej akceptowany. Wendzikowska została zaatakowana, powodem jej waga i figura.
Fot.: Anna Wendzikowska, screen/ Instagram

Anna Wendzikowska w końcu ma dość tych szykan. Postanowiła w emocjonalnym wpisie pod jednym ze swoich zdjęć dać wyraz temu, co o tym myśli.

Anna Wendzikowska hejt

„Dziękuję za wszystkie komentarze o tym, że nie mam kobiecych kształtów, jestem szkieletem i wyglądam ohydnie.. jako że nie mam wstydu, to prezentuję Wam całą swoją ohydną, szkieletowatą chudość tym razem od tylu i tak delikatnie chciałabym zauważyć: jak ktoś gruby to źle, jak chudy to źle, jak kobieta gruba po ciąży to zaniedbana, jak szybko wraca do formy to lansuje nierealistyczne wzorce… litości!!! Trochę więcej zrozumienia i tolerancji. Trochę więcej życzliwości. Niech każdy będzie sobą i wraca do formy w swoim tempie. Czy naprawdę kogoś to osobiście dotyka, czy jestem gruba czy chuda? Czy realnie wpływam tym na czyjeś życie?? Chill! PS. Ważę 54-55 kg i naprawdę nie mam anoreksji. Nie trzeba się o mnie obawiać”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek

Wendzikowska hejt: Wielu jej fanów wyraziło poparcie dla jej słów i starają się ją przekonać, żeby nie zwracała uwagi na niektóre, niewarte według nich, tego komentarze. A co wy sądzicie? Czy faktycznie jest coś nie tak z wyglądem Wendzikowskiej?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta
Radosław Majdan z synem Rozenek w basenie, internauci nie mieli litości!
Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali
Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →