Kurdej-Szatan szczerze o swoim mężu. Nikt tego nie wiedział

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Kurdej-Szatan to aktorka znana przede wszystkim z takich seriali jak „M jak Miłość” w TVP oraz „W Rytmie Serca” w telewizji Polsat. Z kolei jej męża niedawno mogliśmy podziwiać w epizodycznej roli w serialu „Barwy Szczęścia” oraz jako jednego z uczestników poprzedniej edycji programu „Taniec z Gwiazdami„. Niedawno fanów Basi i Rafała mógł zdziwić fakt, iż w ich związku to Barbara jest starsza. To jednak zdecydowanie nie koniec rewelacji na ich temat. Dziś popularna aktorka postanowiła opowiedzieć o tym, jak poznała swojego męża.

Barbara Kurdej-Szatan aktualnie robi wielką karierę w serialu „M jak Miłość” w TVP oraz również w serialu „W Rytmie Serca” w telewizji Polsat. Na tak wysoką popularność na ten moment nie może liczyć jej mąż Rafał, który musi jak na razie ograniczyć swoje ambicje do drugoplanowych oraz epizodycznych ról w serialach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bez wątpienia tysiące fanów ciekawi to, w jaki sposób dwójka aktorów poznała się i jak przebiegła ich pierwsza randka. Dziś to wydarzenie postanowiła przypomnieć, a także opowiedzieć skrupulatnie Barbara Kurdej-Szatan. Trzeba przyznać, że miejsce było dosyć nietypowe, lecz dla Rafała bardzo skuteczne.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan, jak się poznali?

Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że jej pierwsza randka z mężem miała miejsce na basenie. Mężczyzna zrobił tam na niej olbrzymie wrażenie. Następnie po pewnym czasie do Barbary wpadł w odwiedziny. Wizyta miała potrwać jeden dzień, lecz ostatecznie przeciągnęła się, aż o tydzień. To wówczas miłość zaczęła się między nimi na dobre. Po tych zdarzeniach już po pięciu miesiącach byli zaręczeni.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Randka Szatanów

Umówiliśmy się na basen. Wyszedł nagle z szatni, taki już po prysznicu. Teraz, jak to wspominam, to mam takie zwolnione tempo. Rafał przyjechał do Warszawy, miał zostać na weekend, został na tydzień. Tak to się wszystko zaczęło. Zaręczyliśmy się pięć miesięcy po basenowej randce – opowiadała Basia Kurdej-Szatan w DDTVN.

Po pięciu miesiącach para udała się w góry. To właśnie tam aktorka powiedziała swojemu przyszłemu mężowi „tak”. Krótki czas po tym Rafał i Basia wzięli ślub.

Czytaj też: Anna Mucha dodała zdjęcie topless. Trzymajcie się foteli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rafał 6 grudnia na stoku zaczął się tak strasznie gramolić. Nie wiedziałam, co on robi. Zaczął wypinać narty, kręcić się dookoła i nagle w tym kasku, kombinezonie, trochę jak taki kosmonauta, uklęknął przede mną i się oświadczył. Powiedziałam „tak”, a później leżeliśmy w śniegu pół godziny – wspominała.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan to wwielkie gwiazdy. Kurdej-Szatan to aktorka znana z „M jak Miłość” w TVP. Dziś zdradziła sekret swój i męża.
Kurdej-Szatan/ screen YouTube

Źródło: DDTVN

POLECAMY:

Polska w żałobie. Nie żyje kolejna legenda muzyki

Fani w szoku! Nie wiedzieli, że patrzą na Wiśniewskiego – nikt go nie poznał

Tragiczna śmierć w programie „Kuchenne Rewolucje”. To stało się nagle

Niszczy nerki i powoduje schizofrenię. Dotarł do Polski

Tak wygląda grób Anny Przybylskiej. Odbiera mowę

Zaplanował samobójstwo gdy miał 6 lat. To musi zobaczyć każdy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →